Skocz do zawartości

[wip]"red line mod" GTR 2.5 - 70s-Racing Championchips


damusTo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a to jaki był ten wspólny format? ja zrobiłbym tak:

>export do obj (zaznaczasz tam co trzeba)

>deepexploration, export do .max v.5

 

trzeba w w DE jakoś ustawić żeby wspólpracował z maxem 5 a nie tym najnowszym, bo domyślnie chyba się ustawia na najnowszą wersje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny projekt, nie znam gry to jakies arcade czy symulacja? co do braku smoth group to podobnie jak w gta tylko ciecie albo detach\atach pomagało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tyle czasu zeby czytać fure postów, szkoda ze symulator, autka robiłem do gta, ale teraz sie nie nada bo zjęty jestem pracą i z zasady we free projektach sie nie udzielam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o masz go no...

...nie skomentuje....

Mam tu kilka fotek pokazujacych jak prawdziwi czarnobiali faceci robili te rzeczy w charakterze inspiracji i motywacji:

 

24h-mans-69-2.jpg

 

24h-mans-69-4.jpg

 

24h-mans-69-1.jpg

 

24h-mans-69-11.jpg

 

a mechanicy pracowali w wygodnych jensach w miedzy czasie pukajac panienki bo kierowcy zmieniali sie nie tak znowu czesto i z godzine na torze smigali

 

porsche-907-1.jpg

 

Przy okazji negocjuje wlasnie z pewnym teamem ktory ladnie opracowal ten tor bo nie moze tego zabraknac w tym modzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK

kolejna sprawa tu zwracam sie z prosba do wszystkich ale przede wszystkim do zaangazowanych: otoz chcialbym zweryfikowac fizyke poprzez porownanie czasów przejazdu na poszczegolnych torach zatem, potrzeba by zdobyc tabele wynikow dla mozliwie najwiekszej grupy samochodow na roznych torach z okresu w zasadzie jedynie z gornym limitem czasowym w postaci 1979 roku. Wiktor ty zas pomysl o tej B grupie w podobny sposób...

z biezacych spraw mysle ze naped na przod juz prawie jest jak nalezy.

Bubu jak ten fiacior ?

Ja niebawem pokaze Mini cos tam sie juz bowiem klaruje

a mechanika Mini jest gotowa do wstepnych testów

Kicku prosba o odpowiedz na ostatniego maila to wazne bo wstrzymuje mi to zalozenie ewentualnych kilku pomocniczych tematów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Bubu sie wie...(ale wrocisz do nas ?)

...mam troche czasów dla Silverstona i wlasciwy layout toru wiec na tym sie skoncentruje w chwili obecnej. Z testów wychodzi ze Mini jest o jakies 1,8 s za wolny choc moze to ja jest zbyt zmeczony juz zobaczymy jeszcze mozliwe ze w grupie 2 mial stabilizator gdyby ktos mial takie info jest teraz na wage zlota

Pytanie tez jak przygotowac filmik zeby poslac na Youtube ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor pomecz no tego malucha jeszcze i napisz tu prosze co i jak - to mysle sie go juz zamknie i bedzie dobre wyjscie na kolejne FWD

Zostalo mi jeszcze opracowac AWD i 6 kowca damy rade :-]

A jak tam nasz Bob Budwniczy ? i Monte Carlo ja zdaje sie wracam kolo srody dokonam pomiaru tego prasowania opony empirycznie i moze strzele ciut tekstorek zeleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubu jak wrocisz do Fiata nie modeluj 2gich stron damy 2stronnie renderowane materialy obczailem te opcje i ladnie to działa-teraz tez mam drobny przestoj sprawy rodzinne mi sie wbijaja nieplanowane ale spoko noga na gaziu i walczymy z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Bubu: niestety nie choc mysle tu jeszcze nad tym bo by sie przydalo poki co jednak nie dysponujemy taka opcja jedynie 2stronnie widoczne - ach to w wielu przypadkach tez ulatwia sprawy.

 

Wiktor: obczaj to zamyka sie ladnie w pentelke i mam wrazenie ze ma tez niezly potencjał

 

Elba07storico_03.JPG

 

a tu link do galeryjki z tego rajdu :

http://www.forninoracing.it/Elba07storico_01.htm

 

Kolejna rzecz STYMULACJA:

 

DSC01260-full.jpg

Edytowane przez damusTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa Panowie i Panie jesli sie takowe pojawia zapraszamy oczywiscie zapraszamy ;)

posty natury organizacyjnej przenosimy do wiadomosci w grupach spolecznosciowych - ROZESLALEM ZAPROSZENIA ZAINTERESOWANYM upraszam o rychla odpowiedz na nie

 

aktualnie koncze z modelem mechaniki przednionapedowki...

...nie moge sie doczekac starcia z 4wd

 

Wichur zlozyl ciekawa propozycje ale o tym wieczorkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Topic mnie przerasta, ale kocham gry wyścigowe i rajdowe. ;]

 

Ma w sobie coś z F1 Challenge i rFactora. :]

 

 

Trasy odwzorowujecie te istniejące w realu, czy wymyślacie sami? Bo jak coś, kiedyś jedną projektowałam. W 3d nic prawie nie ma, ale jest koncept na kartce. ;]

 

 

Uwagi:

Mały detal otoczenia. :(

Edytowane przez Pussik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności