Skocz do zawartości

scena 3D: Rustykalna kuchnia version 2


keraj37

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

nie no jest fotorealizm, ale taki jakby foto było robione jednorazową cyfrą z paczki czipsów...już się wywodziłem na temat bezsensu przeginania z aberracją, ale Ty pobiłeś wszystkich, masakra. Żeby soczewki w aparacie tak aberrowały trzeba by je chyba papierem ściernym szlifować ;)

 

Poza tym noisa bym delikatnie zmniejszył i nie przeginał z ostrością, bo to nie zawsze dobrze wygląda. Wywal też tą niby-ramke z ostatniego albo popraw bo wygląda paskudnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moich straszych trzech pracach

miało być strasznych? czy starszych?

 

Stanowczo za dużo ziarna.

Jakieś dziwne zielonoczerwone paski przy roślinie na pierwszym obrazku. Tak się może zrobić chyba tylko przy aparatach złej jakości.

Zegar wisi w powietrzu.

Za duży dof.

Ta postać w lustrze ma jakby złą skalę, popatrz jak wysoko jest górny kant kafelek, a ona je jeszcze przewyższa.

Te owoce na stole w dolnym obrazku wyglądają jak z plastiku.

 

Realizm to nie znaczy ziarno + dof. To co pokazujesz można najwyżej zinterpretować jako zdjęcia kiepskiego fotografa, fotografującego komórką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za komenty,

 

Vorek: haha wlasnie o taki fotorealizm mi chodzilo, innego na razie nie umiem.

 

Sebastian Ozga: nie to nie trawa, to dywan:)

 

Ania: no wlasnie tylko o taki aparat mi chodzilo: zlej jakosci, innego na razie nie umiem nasldowac.

 

hcpiter: hehe dzieki

 

Georgas: nie wrzucam juz swoich prac, bo pracuje dla firmy i te projekty sa ich wlasnoscia - nie moge pokazywaac, ale zrobilem w miedzy czasie tone wizek:)

 

chudy: o to chodzilo:)

 

Pablo: hahaha, no nie takiego czregos to nie chialem, ale mnie ubawiles dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności