Skocz do zawartości

Scena 3D: Golden Creek Mill Faza 47: Męki tworzenia lasu ;)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Z beznadziejnych początków wyszła całkiem miła praca.. ale ejszcze wiele przed Tobą - dopracuj ją!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ze wrociles do tego projektu :) co do samej scenki to jest z kazda chwila lepiej a moje uwagi to:

- cos glebia ostrosci dziwaczna przy takim szerokim kacie raczej wszystko bedzie ostre. narzie to trszke jak zdjecie makro

- cos od tego odbijania woda sie pochrzanila i barzdiej lodprzypomina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Nooooo 1sza klasa!! Gratuluję... popracuj jeszcze troszkę na d oświetleniem i roślinkami w tle..

Woda wylatująca z młyna mogłaby wyglądać nieco realniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooooooooooooooooooooooooooooow, ooooooooch aaaaaaaaach... I te sprawy:P. Nieno bomba. Wszystko jest git, ale przydałoby sie troszke światła na sam młyn wodny i na koło,bo ledwie co widac, a woda wyglądałaby ładniej:). Jeszcze po lewej nie widac za bardzo granicy pomiedzy wodą a brzegiem, od razu zaczyna sie trawa, bo po prawej jest lepiej, dodaj jakiegos piasku moze? Sosny o mnie wgniotły w ziemie wraz z tymi krzaczorkami, no po prostu bomba :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem przyjemne

 

tylko woda z mlyna - jak juz wspomnieli poprzednicy - troche nie taka jak powinna byc

 

mi si wydaje ze troche bardziej pionowo powinna spadac i na wodzie tej stojacej powinno byc bardziej widac za ta woda spada - czyli jakies wieksze wzburzenie i w ogole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pieknie woda na nowo ekstra i glebia ostrosci spoko :) jak mam sie czegos przyczepic a i tak sie przyczepie :P to ta woda z mlyna do poprawy bo w tym przypadq to kolo zapieprza odrobine za szybko. Chyba troszke proporcje sie zaburzyly przy tych niskich krzewach...jest to widoczne szczegolnie z lewej strony pojedyncze liscie maja jakies kilkanascie cm szerokosci. Nie wiem czy niebo za lasem ne jest troche za jasne. (nie myslales o porannym o volum lightcie medzy drzewami chociaz nie mam pojecia czy to dobrze wyjdzie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda wygląda mniej realistycznie niż we wcześniejszych renderach, te paprocie (?) w lewym dolnym rogu , tuż nad wodą różnież wyglądają mało wiarygodnie.

 

Reszta scenki wygla dobrze i nie widze zadnych mankamentów po dość długim przyglądaniu się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze primo: poprzednia woda była lepsza

po drugie primo: znowu strumień z młyna "nie pasi". woda leci ciągle, bardziej zwartym strumieniem, a nie tak jak u Ciebie - z przerwami. nie wiem jak by to wyszlo, ale spróbuj może glu3D, albo chociaż meta cząsteczek.

po trzecie primo: no i te paprocie...

ale żeby nie było, że tylko gderam, to Ci napisze, że jeśli o las i budynek chodzi to nadal jestem pod wrażeniem.

uff... chyba wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności