Skocz do zawartości

Scena 3D: Golden Creek Mill Faza 47: Męki tworzenia lasu ;)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Hmmmm..eee.. a już myślałem, że to chory wymysł Twojej wyobraźni.. :P A tak an serio to niezle.... jak na poczatek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle... nawet tyle samo tych poprzecznych...tych takich tych ... \'\'listewek\" (okładziny):D na scianie jest tyle samo (chyba ze sie rabnalem przy liczeniu :) )

 

FAJNE!! czekam na UPDATE!!

 

Edit: Tutaj zostawilem moj 666 post :) to cos znaczy?? raczej tak... zrob jakies wilkolaki naokolo tego albo diabla... (tasmanskiego) i swieczki ... Fajnie bedzie wygladalo :D hihi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master masz jakies inne zdjecia wyzej pokazanego budynku?? bo tak widze po tym hmmm... czubku na dachu i po tej hmmm... rynience prowadzacej wode do kola... ze chyba korzystasz, bo ja jakos bym sie nie niedopatryl tylu szczegolow... ale to tylko jia... Na pewno powiesz: \"nie... mam tylko to jedno :D\" i to wszystko, ale jak masz jakies jeszcze , to wrzuc je na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że kamyki są już ok bo skoro to jest młyn to stoi sobie przy rzeczce a więc i kamyki chyba z niej. A rzeka ma na kamyki taki wygładzjący wpływ o czym miałem okazję się kiedyś przekonać jak poślizgnąłem się na takim kamieniu i wyrżnąłem do górskiego strumyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do drzew to za duzo gazazek... zrob moze tak z dolu mniej takie lyse a na gorzez zrob inna grubosc dlugosc i jakies rozgalezienia bo teraz wyglada jak kolce a nie jak gazezie :D

POZDRO!

KULEXY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba pracka. Woda i kamienie robią wrażenie :). Mam tylko małe pytanie jeślii to jest młyn to skąd spływa woda do tego koła obrotoweg, bo jakoś nie widać nic takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności