Skocz do zawartości

Multiplayer w grach First Person


SYmek

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

przepraszam za głupie pytanie, ale moje doświadczenia z grami są bliskie zeru, a problem mam następujący:

 

Czy któraś z gier typu Quake, Unreal, Half-Life co tam jeszcze jest, umożliwia grę zespołową, ale przeciw komputerowi wewnątrz standardowej fabuły? Nie chodzi mi o boty i turnieje w sieci, tylko grę tak, jak toczy się w single player, ale w zespole? Czy jeśli to możliwe w jakiejś z gier, czy ktoś wie, jak technicznie się to rozwiązuje, to znaczy który komputer rządzi - symuluje fabułę gry? Czy serwer daje sobie radę z przesyłaniem wszystkich informacji o fabule do klientów etc...

 

Jak mówiłem mam marne pojęcie o grach komputerowych a kilka uwag natury ogólnej jest mi teraz potrzebne.

 

dzięki,

pozdr.,

skk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

SYmek teraz co-op jest coraz popularniejszy w grach, chyba wymógł to rynek konsolowy. Więc coraz więcej wydawanych tytułów będzie miało ten tryb multi. AE wydaje teraz tytuł pod co-opa robiony chyba specjalnie, Army of Two.

 

Heh ,z kumplem się zastanawialiśmy, jak by się sprawdził co_op w COD4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ,z kumplem się zastanawialiśmy, jak by się sprawdził co_op w COD4 :)

single poezja, tylko pomarzyć o co-op :)

 

 

Rainbow Six Vegas (w system co-op można grać scenariusz z singla albo pojedyncze mapki z rozmieszczonymi random botami na mapie + menu kreatora własnego awatara) - niedługo wychodzi 2, dojdzie jeszcze możliwość zdobywania rang, coś takiego jak w Call of duty albo Wolfensteinie ET.

Splinter Cell: Chaos Theory (gra we dwóch na pojedynczych mapkach z random ustawionymi botami, do tego można ściągnąć edytor map)

 

Kane & Lynch (kilka trybów gry, co-op + zdobywanie kasy i takie tam arcade modes...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności