Skocz do zawartości

Fototeczka: Sadowski25 : Aktualka : 11.03.2010


Sadowski25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 195
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cisza, bo trudno coś napisać o zdjęciu, które nic nie mówi. Przynajmniej dla mnie wypowiedzenie się na temat 20 czy 22 byłoby bardzo trudne, bo jeśli trzeba by coś tam zmienić to chyba zamienić istnienie tego zdjęcia na jego nieistnienie. Reszta nie jest taka zła. :))

A z ostatnich to naprawdę fajna jest 17, mimo że nie lubię takiej perspektywy, to niebezpośredniość i trafiony podpis sprawiają, że zdjęcie jest zapamiętywalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi ale nie trafiaja jakos do mnie :( moze przemysl przed zrobieniem zdjecia co bys chcial uchwycic bo to naprawde bardzo wazne. Jak w wizjerze zobaczysz obraz podobny do tego ktory wykreowal sie w twojej glowie wczesniej dopiero pstryknij:) to taka moja mala uwaga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz naprawde piekna sentencje w stopce. serio. tylko cos sie slabo do niej stosujesz, albo z naszym odczuwaniem cos nie ten teges.

 

23 fajne zestawienie niebieskiego z zolty. i tyle. osobiscie nie wyjelabym nawet aparatu. ot kawalek kielonka plus cos nam w kadr z prawa wchodzi. ni kompozycji ni tematu.

 

24 podobnie. a naprawde da sie stworzyc bajeczne kompozycje z lampkami choinkowymi.

 

25 moglo intrygowac. sciac dol, sprawic zeby ostre bylo. pobawic sie kobtrastami. w tej postaci zadziwia, ale raczej w nagatywny sposob.

 

26 slabo wyeksponowany pierwszy plan. musisz zdecydowac, co chcesz pokazac. moglobyc conajmniej dobrze.

 

27 nie dla ramki, tak dla nieba. drzewo bardziej w lewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Witam po dłuugiej przerwie w wizytach na forum ale zima mnie zwykle przywala o chandre itp a szczególnie wszystkomiwisizm.

28.

DSC03138.jpg

 

29.

DSC03269.jpg

 

30.

pokeman1.jpg

 

31.

boripoke.jpg

 

32.

gunpoke.jpg

 

 

 

Pozdrawiam

Sadowski25

Edytowane przez Sadowski25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie.

Prezętuje wam teraz zdjęcia z dnia disiejszego tj. 31 marca 2009.

 

Wykonane A300 + Helios 44M-4

 

Zapomniani cz.1

[55a1c7824eb615d5.jpg

Zapomniani cz.2

9657a954aec30108.jpg

Wewnątrz Duszy...

a0f24776f2c0bca1.jpg

Uśpiony w bluszczu..

fdc665a6f26cb1a7.jpg

Press...

d0b4cae4011e290c.jpg

Człowiek który siebie wyrzeźbił cz.1

e7707d0ffb0c51a7.jpg

Człowiek który siebie wyrzeźbił cz.2

351f2c5eecbde79b.jpg

 

Prawo Autorskie też tu obowiazuje.

 

Pozdrawiam

Sadowski25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak kadrujesz. Nie kucasz nawet. Stoisz, bierzesz aparat w łapę, przykładasz i robisz fotę. Takie to sprawia wrażenie. czasami warto położyć się plackiem na ziemi, wejść na drzewo... poszukać miejsca, z którego obiekt będzie... ciekawszy? atrakcyjniejszty? może brzydzszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałam na myśli przesadzania i pójścia w stronę kiczu, Sadowski, nie ironizuj mi tutaj tak.

Bartolomeo Ci już wyjaśnił.

Spróbuj może dostrzec materiał w czymś, co na pierwszy rzut oka nie jest dobrym obiektem do fotografowania, podejdź inaczej do oczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że fotek trzaskasz na potęgę. I wciąż nie możesz wyjść z BW ;)

 

DeRenegatyzacja: nie za bardzo rozumiem przekazu, kolory mi nie podchodzą ale to kwestia gustu. No i niestety krzywo a linia w połowie strzykawki strasznie mocno razi. tak samo jak czarny prostokąt pod napisem na górze.

 

Call: ładne ambientowe światło, ciekawy klimat i... krzywo! poziomicę do łapki i na miasto ;] Mniejsza Go teżby się przydała.

 

Woda: jest spoko ze względu na kolorki. Ale ja nie lubię takich widoczków więc nic nie powiem.

 

But: prawie jak zdjęcie policyjne. Nic nie opowiada nic nie wnosi. Po bardzo fajnej pile łańcuchowej gdzieś tam wcześniej, spadek.

 

Apropos piły: masz zdjęcie tego w kolorze? Imo kolor mógłby się tutaj ładniej obronić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm coś nowego wrzucam..

A z łaski swej mozecie chocraz odpisac w tym temacie a nie kółko wzajemnej adoracji?

Hmmm... to ja odpisze... moge ?

Zwróciłeś uwagę, że na żadnym zdjęciu nie ma twarzy ? No jednak ludzi fotografujesz, a nie martwą naturę...

Z1 - to mi się nawet podoba, choć motyw strasznie oklepany... no i za ciemno trochę

Z2 - to kompletnie nieudane, kadr niepotrzebnie poziomy przez co pusta przestrzeń wali po oczach, koleżanka z przodu rozprasza uwagę od głównej bohaterki i zbyt długi czas naświetlania - widziałbym tutaj postać zastygłą w wyskoku i gotową do uderzenia, a nie dwie smugi obok tułowia.

Z3 - no też nie... siatka dobrze prowadzi wgłąb zdjęcia, ale kadr jakoś mi nie leży, ciężko określić czemu, ale mi nie podchodzi. Poziom ci lekko uciekł, koleżanka w prawym dolnym rogu mocno ciąży kompozycji, a nad nią jest kupa wolnej przestrzeni i całość wydaje sie źle wyważona.

Z4 - ładnie, szkoda tylko, że uciąłeś napis. Choć to też trochę oklepany motyw ;)

 

 

Co to za szkło z postu #90 zdjęcia 12-14 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności