Napisano 25 Listopad 200816 l 17 spoko, ale bym przyciął trochę. 18 nie bardzo. nic szczególnego raczej
Napisano 28 Listopad 200816 l Autor 21. 22. ehh... jak zwykle. Cisza... Edytowane 28 Listopad 200816 l przez Sadowski25
Napisano 30 Listopad 200816 l Cisza, bo trudno coś napisać o zdjęciu, które nic nie mówi. Przynajmniej dla mnie wypowiedzenie się na temat 20 czy 22 byłoby bardzo trudne, bo jeśli trzeba by coś tam zmienić to chyba zamienić istnienie tego zdjęcia na jego nieistnienie. Reszta nie jest taka zła. :)) A z ostatnich to naprawdę fajna jest 17, mimo że nie lubię takiej perspektywy, to niebezpośredniość i trafiony podpis sprawiają, że zdjęcie jest zapamiętywalne.
Napisano 1 Grudzień 200816 l 19 ble, 20 fajne, 21 spoko, 22 ble. tak ostatnio masz po prostu? że wrzucasz parami dobre i słabe zdjęcie?
Napisano 10 Grudzień 200816 l przykro mi ale nie trafiaja jakos do mnie :( moze przemysl przed zrobieniem zdjecia co bys chcial uchwycic bo to naprawde bardzo wazne. Jak w wizjerze zobaczysz obraz podobny do tego ktory wykreowal sie w twojej glowie wczesniej dopiero pstryknij:) to taka moja mala uwaga...
Napisano 13 Grudzień 200816 l Autor Witam Witam... Trochę czasu minęło ale się opłaciło :) Oto troszeczke Macro wykanane: A300 + KIT 18-70 + Rikenon 50mm f/2 (d.f/4) Odwrócony. 25. Reativ 26. Need Ammo? Pozdrawiam Sadowski
Napisano 26 Grudzień 200816 l masz naprawde piekna sentencje w stopce. serio. tylko cos sie slabo do niej stosujesz, albo z naszym odczuwaniem cos nie ten teges. 23 fajne zestawienie niebieskiego z zolty. i tyle. osobiscie nie wyjelabym nawet aparatu. ot kawalek kielonka plus cos nam w kadr z prawa wchodzi. ni kompozycji ni tematu. 24 podobnie. a naprawde da sie stworzyc bajeczne kompozycje z lampkami choinkowymi. 25 moglo intrygowac. sciac dol, sprawic zeby ostre bylo. pobawic sie kobtrastami. w tej postaci zadziwia, ale raczej w nagatywny sposob. 26 slabo wyeksponowany pierwszy plan. musisz zdecydowac, co chcesz pokazac. moglobyc conajmniej dobrze. 27 nie dla ramki, tak dla nieba. drzewo bardziej w lewo.
Napisano 10 Styczeń 200916 l Autor A to teraz coś innego, kto zgadnie jak zrobione ma wyimaginowane piwko :D
Napisano 10 Styczeń 200916 l to fajnie ale efektu nie widać, widać za to białe plamy. Nie wiem co miałeś zamiar przedstawić
Napisano 10 Styczeń 200916 l Autor walnęły mi się pliki.... Edytowane 11 Styczeń 200916 l przez Sadowski25
Napisano 9 Luty 200916 l Dobra, nie świruj mi tu, tylko pokazuj oryginały :P szczególnie pierwszego. Całość tlyko ma jedną wadę, blik na dole... bleee
Napisano 23 Luty 200916 l Autor Witam po dłuugiej przerwie w wizytach na forum ale zima mnie zwykle przywala o chandre itp a szczególnie wszystkomiwisizm. 28. 29. 30. 31. 32. Pozdrawiam Sadowski25 Edytowane 3 Marzec 200916 l przez Sadowski25
Napisano 31 Marzec 200915 l Autor Witam po długiej przerwie. Prezętuje wam teraz zdjęcia z dnia disiejszego tj. 31 marca 2009. Wykonane A300 + Helios 44M-4 Zapomniani cz.1 [ Zapomniani cz.2 Wewnątrz Duszy... Uśpiony w bluszczu.. Press... Człowiek który siebie wyrzeźbił cz.1 Człowiek który siebie wyrzeźbił cz.2 Prawo Autorskie też tu obowiazuje. Pozdrawiam Sadowski25
Napisano 2 Kwiecień 200915 l Nie przemawia do mnie ta seria. Jest w standarodowej tonacji, standardowe kadry, popularne motywy. Bardzo trudno zrobic dobre cmentarne ujęcia.
Napisano 3 Kwiecień 200915 l Autor "standardowa tonacja, standardowe kadry" !? Więc co, miało być 45* w zielono-białe ciapki i z kucykiem pony w tle ?
Napisano 3 Kwiecień 200915 l no tak kadrujesz. Nie kucasz nawet. Stoisz, bierzesz aparat w łapę, przykładasz i robisz fotę. Takie to sprawia wrażenie. czasami warto położyć się plackiem na ziemi, wejść na drzewo... poszukać miejsca, z którego obiekt będzie... ciekawszy? atrakcyjniejszty? może brzydzszy?
Napisano 4 Kwiecień 200915 l Nie miałam na myśli przesadzania i pójścia w stronę kiczu, Sadowski, nie ironizuj mi tutaj tak. Bartolomeo Ci już wyjaśnił. Spróbuj może dostrzec materiał w czymś, co na pierwszy rzut oka nie jest dobrym obiektem do fotografowania, podejdź inaczej do oczywistości.
Napisano 4 Kwiecień 200915 l bardzo fajne tytuły zdjęć i Prawo Autorskie lecz głębszego dramatyzmu dodasz zdjęciom używając pełnej skali kolorów, która wybucha środkami wyrazu w porównaniu do przepalonego monochromu. gubisz piony
Napisano 6 Kwiecień 200915 l Autor Wszelkie nowe zdjęcia wrzucam teraz na deviantArt. http://sadowski25.deviantart.com/
Napisano 17 Kwiecień 200915 l fajne te z piłą w akcji i ze smienką :), porponuję dodawać numerki do fociszy łatwiej tedy cokolek napisać.
Napisano 29 Kwiecień 200915 l Autor Call: Skutki grzebania w Heliosie... (ostrzy do 4m...) Eeemmm... WTF?
Napisano 29 Kwiecień 200915 l Widzę, że fotek trzaskasz na potęgę. I wciąż nie możesz wyjść z BW ;) DeRenegatyzacja: nie za bardzo rozumiem przekazu, kolory mi nie podchodzą ale to kwestia gustu. No i niestety krzywo a linia w połowie strzykawki strasznie mocno razi. tak samo jak czarny prostokąt pod napisem na górze. Call: ładne ambientowe światło, ciekawy klimat i... krzywo! poziomicę do łapki i na miasto ;] Mniejsza Go teżby się przydała. Woda: jest spoko ze względu na kolorki. Ale ja nie lubię takich widoczków więc nic nie powiem. But: prawie jak zdjęcie policyjne. Nic nie opowiada nic nie wnosi. Po bardzo fajnej pile łańcuchowej gdzieś tam wcześniej, spadek. Apropos piły: masz zdjęcie tego w kolorze? Imo kolor mógłby się tutaj ładniej obronić.
Napisano 29 Kwiecień 200915 l Autor Hmm.... nie mam już piły w kolorku :/ Raw poszedł się paść.... a to wogóle 3 foty są wygrzebane z mgławicy HDD.
Napisano 6 Maj 200915 l Autor 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Zapomniani cz.2: 12. 13. 14. 15. Desert: Edytowane 6 Maj 200915 l przez Sadowski25
Napisano 7 Maj 200915 l Ej, spadaj :) Ja dzisiaj odbieram rolkę ze zdjęciami B-Boyów z Warszawy :) Najbardziej mi się chyba 13 podoba.
Napisano 12 Maj 200915 l Autor Hmm coś nowego wrzucam.. A z łaski swej mozecie chocraz odpisac w tym temacie a nie kółko wzajemnej adoracji? R-1 R-2 R-3 R-4 R-5 R-6 R-7
Napisano 13 Maj 200915 l Z ostatniego postu podoba mi sie R-6, raszta raczej nie przemawia do mnie. Z poprzedniego postu kaczuszka rzadzi, podoba mi sie ta ciemnosc i brud wokolo - tworzy fajny klimat.
Napisano 16 Maj 200915 l Autor Witam Nowe zdjęcia A300+ Helios 44M-4 Zawody Powiatowe Siatkówki , gimnazjum, kobiece,: Z-1 Z-2 Z-3 Z-4
Napisano 17 Maj 200915 l Hmm coś nowego wrzucam.. A z łaski swej mozecie chocraz odpisac w tym temacie a nie kółko wzajemnej adoracji? Hmmm... to ja odpisze... moge ? Zwróciłeś uwagę, że na żadnym zdjęciu nie ma twarzy ? No jednak ludzi fotografujesz, a nie martwą naturę... Z1 - to mi się nawet podoba, choć motyw strasznie oklepany... no i za ciemno trochę Z2 - to kompletnie nieudane, kadr niepotrzebnie poziomy przez co pusta przestrzeń wali po oczach, koleżanka z przodu rozprasza uwagę od głównej bohaterki i zbyt długi czas naświetlania - widziałbym tutaj postać zastygłą w wyskoku i gotową do uderzenia, a nie dwie smugi obok tułowia. Z3 - no też nie... siatka dobrze prowadzi wgłąb zdjęcia, ale kadr jakoś mi nie leży, ciężko określić czemu, ale mi nie podchodzi. Poziom ci lekko uciekł, koleżanka w prawym dolnym rogu mocno ciąży kompozycji, a nad nią jest kupa wolnej przestrzeni i całość wydaje sie źle wyważona. Z4 - ładnie, szkoda tylko, że uciąłeś napis. Choć to też trochę oklepany motyw ;) Co to za szkło z postu #90 zdjęcia 12-14 ?
Napisano 18 Maj 200915 l Autor Wszystkei zdjęcia z postu #90 są robione Heliosem 44M-4. Do tego postu, praktycznie robie tylko heliosem bo mam dosc tego ciemengo kit'a.. A tu reszta fot z zawodów http://setbol.pl/galeria/galeria.php?start=0 Cał czas obiektyw w pełni manual i tryb M.
Napisano 19 Maj 200915 l ej a Ci bredgenserzy to nie byli przypadkiem rok temu :D ? http://img14.imageshack.us/img14/438/dsc5874.jpg
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto