Skocz do zawartości

Scena 3D: Klasa szkolna


PLama

Rekomendowane odpowiedzi

Jet to mój drugi render na tym forum :D

max 2008

Vray

renderowalo sie 4h

nie zauważyłem ze mi sie krzesło w ławkę wbiło :P ale nie chce mi sie drugi raz renderowac. I lampy nie mają obudowy :/

 

 

szkolais3.jpg

 

 

i jeszcze trzeci xD

 

pokojyi8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

I tak bedziesz musial przerenderowac, pewnie nie raz, nie dwa :)

W pierwszym do poprawy:

- proporcje

- textury

- mapowanie

- oswietlenie

I krzesla nie maja oslonek na koncach nozek :)

Ogolnie ciezko dostrzec tego vraya w tym. Pracuj pracuj, moze cos z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzesła trochę lewitują i spróbuj zrobić coś z drzwiami, bo to czarne "coś" nie pasuje tutaj. Ale jak dla mnie to całkiem nie najgorzej. Podoba mi się taki "ciepły" klimacik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lampy mnie rozbrajaja xD Wypadaloby to wymodelowac a nie dac vrayligty w postac plane i ten fajny cie wyzej normalnie jak jakies ufo unoszace sie w powietrzu. Modele to wygladaja jak zabawki bo te proporjce te grube nozki itp hmm niezaciekawie. Materialy tez slabe i to mapowanie :/.

 

W drugiej pracy natomiast GI nie widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, krzesła troszeczke wydaja sie byc niewygodnymi. Moim zdaniem wgłębienie na srodku deski do siedzenia jest za nisko i pupa moze sie zsuwac. Mówię tutaj już o odcinku siedzenia gdzie normalnie spoczywajątylnie czesi ud. Tak mi sie ydaje, ale moze sie myle, moze taki miałems zamysl:) na renderach sie nie znam eszcze wiec wypowiedziec sie nie moge:) pozdrawiam, ładnie Ci idze na razie:)

 

Ciastuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że to godzina modelowania.

 

Czy opłacało się renderować 4h zanim popracować nad tym jeszcze z 5h?

 

Prawda, takie to ''plastelinowe''. Krzesla zbyt masywne.

 

Każdy kiedyś chodził do szkoły i każdy wie, że nie bywa tam tak czysto:D pobrudź to troche:)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytacie co kolega pisze.

 

Właściwie wszystko już powiedziane. Proponuje dokończyć modelowanie, popracować nad materiałami i dopiero na koniec render.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wspominał już o niewygodnych krzesłach, to i ja coś dorzucę do nich. Zdecydowanie zwiększyłbym wysokość oparcia, bo w takich warunkach może boleć kręgosłup;P. Trochę jak już wspomniałeś przepaliłeś render.

Na "+" już na pewno poprawione drzwi oraz napis na ławce. Coraz bardziej zaczyna się podobać:). Tak trzymaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób coś jeszcze z tablicą, bo mimo, że prawdziwe tablice w szkołach są trochę zniszczone, to to nie wygląda fajnie. Znaczy, ona może być taka wyblakła miejscami, no ale żeby ta tekstura była jakaś inna, bo ta jest nieładna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka ta pracownia, pogubiłeś proporcje. Standardowa pracownia ( przy 24 uczniach - 2,5 m2 na jednego ucznia) powinna mieć 60 m2. Idealna jest na planie kwadratu- z doświetleniem bocznym i górno-bocznym. U ciebie naturalnego oświetlenia nie ma wogule ! Wysokości to min. 3,2 m. Co do reszty koledzy wyżej już powiedzieli. PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności