Skocz do zawartości

minibitwa:mięśniak


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

marcin wuu bardziej przypomina Snake'a :) Moze w nastepnej bitwie bedzie ;)

 

Hatt3r ramiona wygladaja jakos niechlujnie. Miesien czworoglowy uda - srodkowa czesc jest za szeroka, ta ktora wcina sie miedzy 2 glowy tuz nad kolanem.

 

Nielot fajnie ci idzie. Czemu ma taka dziwna szrame od pepka na boki? Nad posladkami tez jest taka pozioma linia i nie wiem co to moglo by byc :) Nadgarstek za chudy sie wydaje (3 ujecie, prawa reka). Okolice tej szramy na brzuchu i biodra sa nie tak. Plecy i rece z tylu fajnie wygladaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze ze niezle tutaj dajecie z tymi modelami :) , ja sobie robie tydzien przerwy od modelu, ale mam nadzieje ze do tego momenty bitwa nie zdechnie ;)

 

nielot007 widze ze poprawiles ;) fajnie, troche sie tam tylko spod maski odcina od reszty ciala, co robi wrazenie troche takie jakby na gole cialo mial ubrany ten kostium rekawiczki, maske i buty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Floo dzięki za linka. Więcej uwagi poświeciłem budowie mięśni, wiem że to jeszcze nie to ale narazie tyle byłem w stanie upstrykać, póki co muszę skupić się na sesji:)wiec..Powodzenia Wszystkim w lepieniu polygonów:]

 

46065698ub0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faldy z tylu to tluszcz? ;) Maska opina mu dokladnie twarz a z tylu tak dziwnie wisi. Za grube i przede wszystkim zbyt regularne. Geba fajna, usta ma takie murzynskie.

Szwy mam nadzieje zwezisz? Bo wygladaja jak zbyt duze szpary w samochodzie :)

Brzuch nadal jest nie tak, chyba ze to ja mam takie braki w anatomii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekka zmiana entourage'u żeby bardziej wpasować się w tłum facetów w ciasno opiętych ubrankach :)

 

@nielot007 - brzuchtwojego ziomka wygląda na otłuszczony - zabieg celowy? w ogóle gość wygląda jakby kiedyś pakował ale teraz mu już przestało zależeć i zasiadł przed telewizorem z browcem w łapie - taki superkiepski ;)

 

atomapapi7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot bruzda pomiedzy miesniami brzucha jest +- na wysokosci ostatnich zeber, u ciebie chyba troche za wysoko i tak dziwnie na ukos. Przede wszystkim jednak ta bruzda od pepka jest zbyt wyrazna i zbyt szeroka, wcina sie w inny miesien External Obligue (nie kojarze polskiej nazwy) czyli ten nad biodrem. Ten miesien, nad biodrem, ma zly ksztalt i chyba wlasnie przez ta bruzde.

 

nielotmiesniakcc3.th.jpg

 

marcin fajnie, troche mu lydki za wysoko zrobiles i wyglada jakby sie lekko pochylal do przodu. Wypchnij biodra i odchyl glowe do tylu. Zebra pod cycem za bardzo wystaja albo ponizej jest za duze wciecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gomez - dzięki poprawię obczaję. a - mięsień skośny :) swoją drogą że u tych szczególnie umięśnionych typków budowa mięśni nieco się zniekształca ze względu na nadmierny rozrost jednych w stosunku do drugich itp. ale ja i tak uważam że u nielota to od piwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności