Skocz do zawartości

Scena 3D: Stary szpital


Godzil

Rekomendowane odpowiedzi

Po dniach pracy nad tym projektem mam go już totalnie dość :p uważam go zatem za zakończony i składam w tym dziale :)

 

szpitaluu9.jpg

 

Mam nadzieje że się podoba, wiele się nauczyłem dzięki niemu.

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie w postaci komentarzy przy tym projekcie a szczególnie TWEETYiemu za zaangażowanie i poświęcenie sporej ilości czasu na pomoc w tym projekcie również poza forum.

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Uwielbiam takie klimaty, super tekstury, szczegolnie sciana z lewej storny i to pudelko na stole, choc jesli te sa bardzo dobre to inne troszke od nich odstaja (np. na wozku inwalidzkim), szkoda ze nie poszedles jeszcze bardziej w detal bo teraz dla mnie to taka posrednia praca miedzy proba osiagniecia czegosc fotorealnego a sceny z jakiejs gry (np wydaje mi sie ze klimatyzator to box oblepiony tylko tekstura, jaki wozek inwalidzki ma takie szprychy ?) ale mimo tych uwag uwazam ze to bardzo dobra praca i utrzymana w fajnym klimacie :D gratuluje i czekam na kolejne prace

 

PS. sposob prezentacji z ta panorama (czarne paski z noisem) uwazam za nietrafiony, ale to tylko moje subkiektywne zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, ale ja bym dodal cos zeby powiewalo groza... np oswietlenie nocne, pol mrok gdizes rozbita jazeniowka

tamz za rogu jakis swiatlo i cien jakiegos doktora z pila

i oczywiscie na posadzce szy cianach smuga krwi i gdies urwana reka buahahahaha :D

 

 

EDIT: niepodoba mi sie ten..noise? na krawedziach scian, powinenes wziac odlupac kawalek tynku, zrobic dluzszy odprysk itam dac innykolor textury - bo takie sarpanie nie wyglada naturalnie, za to sciana po lewej super :)

 

Ale mowie sproboj zrobci wersje nocna, wtedy wszystko co ma refleksy bedzie fjanie rpacowac - tak sadze ( swiatlo z latarni z za ookna)

Edytowane przez Morphe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne texturki i ogol...w postprodukcji szedlbym rzeczywiscie bardziej w strone wersji DraBa (choc troszke przesadzil:)) ale w oryginale wszystko takie matowe (jak master) i malo kontrastowe...

 

Poza tym bardzo fajnie ze to cos innego niz wizki, mi tez chodzi po glowie coraz wiecej projektow "niekomercyjnych" ktore kiedys zaczalem albo ktore mialem w glowie. Szkoda ze nie mam juz tego mlodzienczego zapalu:)

Ogolnie fajnie wszystko i klimat, w pewnym sensie przypomniales mi dlaczego tak naprawde sie zabralem za 3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się że sie tak wiele miłych słów :) Dzięki za wskazówki odnośnie mroczniejszego klimatu ale nie chciałem takiego uzyskać. WIEM! Zawiodłem niektórych! :D ale jak pisałem w WIP, wzorowałem się na filmie Session 9. Tam klimat był chory, nie mroczny. Ale spokojnie! Kiedyś zrobię kostnicę i będzie ciemno i mrocznie :P

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna praca i moim zdaniem orginal lepszy od tej przerobki. Fajny pomysl, jest klimat no i wogole dobrze to wyglada. Ciesze sie ze wlasnie to jest taka dzienna forma a nie na sile znow noc i taki naciagany horror. Teraz to wlasnie fajnie wyglada taki stary opuszczony szpital mozna by rzec ruina ale taka z zycia a nie naciagana krew jakies rece i inne bzdety ktore tworza klimat kiczu. Ja jestem jak najbardziej na tak. Moze sa tam jakies male niedociagniecia ale patrzac na ogol jest naprawde niezle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ale przyczepie się trochę, mam nadzieje konstruktywnie :), po pierwsze na lewej ścianie czerwone graffiti ma wklęsłego bumpa (żrący spray? :)), bump na podłodze, też jest na odwrót co widać obok łóżka, ten kształt złożony z owali powinien być wypukły nie wklęsły wg mnie. Tekstury ładne, wybite szyby miały chyba wyglądać na bielone wapnem lub farbą, ale myślę że brakuje im scatteringu dzięki któremu widać by było pod słońce pociągnięcia pędzlem. Wózek i kule wg mnie w za dobrym stanie względem dewastacji reszty, dziwnie wygląda też prześcieradło na łóżku pod oknem, jest za czyste. Biurko na pierwszym planie super, słoik też :)

 

Pozdrawiam,

sli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TA znaczy czyja jest kiczowata? :P Mi się ta DraBa z calym szacunkiem nie podoba - czerń i nic poza tym a nie miałem zamiaru robić szpitala jak to Tweety nazwał - po wybuchu atomowym ;) Dzięki w każdym razie za zainteresowanie tematem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

fajnie to wygląda, niby jest brudno i obskurnie ale jednak czegoś mi tu brak tyle ze nie wiem czego ;) , wersja DraB tez fajna taka bardziej morczna nie koniecznie atomowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO: odnosnie tego brudu - To wyglada to jakby stał nieczynny od wielu lat ale ktos tuz przed renderem zaczął sprzątanie. Nie ma pajenczyn kurzu i takich tam, mimo ze rzeczy są podniszczone to sprawiają wrazenie czystych. Takie wrazenie tylko, ale praca fajna. Widac ze sporo pracy z teksturami i pewnie probnych renderów bylo multum;) powodzenia z nastepnymi pracami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności