Skocz do zawartości

Wiz 3d : Dom jednorodzinny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wrzucam ostatnie zlecenie, ktore wykonywalem wraz z moim kuzynem (on zajal sie modelingiem ja zrobilem reszte). Jaki widac jest to dom jednorodzinny. Na skonczenie projektu mielismy 3 dni zgodnie z wytycznymi klienta tzn. chcial zobaczyc dom od strony wjazdu "przez płot", z trawnika za domem (pokazujac uksztaltowanie terenu), taras i od ulicy. Mam nadzieje ze wam sie spodoba. Aha no i mebelki od everow.

 

 

tosca_01.jpg

 

tosca_02.jpg

 

tosca_03.jpg

 

tosca_04_b.jpg

 

Pozdrawiam

Lukasz

Edytowane przez Bonifatz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie , ale troche mydlano - moze za male kontrasty... nie wiem sam. Co do trawy na nr 2 pasuje fajnie, na reszcie niepasuje - zbardzo mydlana :D:D czyt. wzieta z fotki gdzie jest pochmurno..... dlatego sie gryzie z reszta.

 

EDIT: zapomnialem pochwalic brzozek- fajniszkie, moze za zadkie galązki(ta nr2,3), i za nisko galezie sie zacyznaja, ale i tak super:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za komenty! Wizka taka bo duzy wplyw na decyzje ma to co powie i nie powie klient ;) ... Generalnie rzecz biorac to nie mozna za duzo sugerowac bo wtedy klient bedzie mial podstawy do stwarzania problemow developerowi itd. Wiec wizka przedstawia dom - zadna "baja" - tylko konkrety.

Jeszcze wczoraj po rozmowach z klientem wprowadzilismy zmiany do ostatniej wizki i prawdopodobnie to juz bedzie finał.

Jeszcze raz dzieki za komentarze!

 

Pozdrawiam

Bonifatz

 

edit : po waszych komentarzach "podkrecilem" trawe na niektorych renderach.

Edytowane przez Bonifatz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności