Skocz do zawartości

[SSAT]: "Mój Telewizor Mój Dom"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Klimacik i kolorki bardzo fajne.

 

Ekran telewizora wygląda jak posrebrzana poduszka. Zbyt rozmyte refleksje, powinien być trochę ciemniejszy i mieć lekkie, ale ostre odbicia.

 

Fajnie jest że nie wszystkie stworki są widoczne na pierwszy rzut oka, można się wpatrywać i ich szukać. Ja naliczyłam 9. Ale ten nad oknem ma moim zdaniem zbyt mały kontrast. Chyba że też dostanie czarne spodenki i koszulkę. Ten co leży na ziemi obok czerwonego chyba też.

 

Linka na której zwiesił się ten z szuflady powinna być naciągnięta.

 

Obraz na ścianie za telewizorem powinien mieć moim zdaniem odrobinę więcej czerwieni, żeby kolorystycznie lepiej pasować do reszty klimatu.

 

Mógłbyś dodać stworka chowającego się w liściach rośliny. I ewentualnie jakiegoś gramolącego się z dziury w telewizorze, albo siedzącego w środku i wyglądającego nieufnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest 10 i będzie więcej :] Właśnie o to mi chodziło aby nie rzucały się na 1 rzut oka i trzeba było szukać jak w tych zagadkach z różnicami obrazków :] Cieszę się Aniu, że ogólnie się podoba :) Wiadomo niedoróbki są, nawet sporo, zresztą nie poświęciłem tej pracy tyle czasu ile miałem, a teraz rok szkolny i będzie jeszcze ciężej, niemniej jednak postaram się zastosować do uwag. Apropo linki to on się powiesił tylko nie wiem czemu nie jest naprężona ;) Ten nad oknem będzie trochę inny, podobnie ten obok czerwonego, idą do poprawki. Uh mam nadzieje że się jakoś z tym wszystkim wyrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie zakończyć pracy na tym etapie ... chciałem aby wyszło lepiej, ale jest tak jak jest a czasu za wiele nie mam.

W wakacje miałem wziąść się za naukę 3D, a nie klepanie kolejnej średniej sceny, więc teraz chyba wróce znów do testów, modelowania, nauki mapowania etc.

 

46403f35e77f0e5f.jpg

 

-------------------------

HI-RES

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f48d800be1116605

-------------------------

Edytowane przez NV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wszystkim nominowanym :] Cały czas się zastanawiam czy Kreska, Kris czy Levus a może Ferni ? ;>

Dodaje kilka informacji o pracy (edytuje 1 posta ) Myślę, że jest to już Finalna wersja więc proszę jakiegoś administratora o weryfikacje czy wszystko jest jak powinno. Jeśli dojdą jakieś zmiany to umieszczę je w 1 poście, ale ile bym nad tą sceną nie siedział to i tak wyższego miejsca niż 14-10 nie zajmę. A druga sprawa to brak czasu bo szkoła wzywa.

Edytowane przez NV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam regulaminową rozdziałke ??

tak :)

 

fajnie wyszło, parę rzeczy możnabybyło porawić jak kineskop ale to pewnie sam wiesz, podoba mi się jak światło tak miękko się rozchodzi :)

gratuluję ukonczenia i powodzenia w głosowaniu :)

 

-edit-

o i usuń "?" z miniaturki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności