Skocz do zawartości

POSTAC 3D: 3d inaczej :P


Rekomendowane odpowiedzi

zastanawialem sie czy to umieszczac (praca jest zaliczana do skonczonych tylko dlatego ze model juz skonczyl pozowac :P), ale stwierdzilem ze co mi tam - przynajmniej będzie wiadomo dlaczego nie dalem rady dotrzymac wszystkich zobowiazan, ktorych sie podjalem ;). jest to moj pierwszy akt. byl tworzony przez mniej wiecej dwa miesiace, 16 godzin w tygodniu. mam nadzieje ze nastepny bedzie lepszy.

 

m1.jpg

m2.jpg

m3.jpg

m4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kurcze, mam problem (tylko prosze sie niesmiac) to rzeźba czy model 3d?? (wypowiedz DruG\'a mnie zmylila)

Praca tak, czy siak rewelacja... jestem pelen podziwu...

chyba to rzeźba...

kurcze, wiem ze moja wypowiedz brzmi troszke dziwnie i smiesznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no urzekl mnie ten Poly modeling, displace rewelacyjny, bump nie przesadzony , ogolnie pracka prezentuje sie super poza malymi szczegolkami ktore nie pasuja do mojej psyche, tak naprawde to przygladajac sie tej pracy to az sie pogubilem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rety. prawde mowiac nie spodziewalem się tak pozytywnej reakcji.

Dziekuje wszystkim za zainteresowanie i pochwaly.

 

I już spiesze z odpowiedziami

MRCN - skala jak najbardziej 1:1

XMark ( i Archangel); miedzy nogami? Na dole, przy ziemi to faktycznie - troche konstrukcje skopalem i tak wyszlo (podobno bledy w konstrukcji to czesty blad poczatkujacych ehhh), jeśli zas mowisz o przyrodzeniu to po pierwsze w takiej pozycji tak to wlasnie wygladalo, po drugie hmmm.... faktycznie model miał się czym pochwalic. Mamy staroswieckiego profesora i kazal modelowi pozowac w gatkach (lol) na szczecie kilka razy model je zdjal dzieki czemu można było zrobic chociaz nogi i posladki bez odgniatajacej się na miesniach gumki od majtek.

 

Damian - rzezba to meczarnia? ?? ?? ?? przeciez to jedna z przyjemniejszych rzeczy jakie znam. Wlasciwie to nie wiem co mnie bardziej kreci rzezba czy 3d.

 

Gotham, biglebowsky : jak będę miał cos do pokazania to obiecuje ze wrzuce tu na forum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności