Skocz do zawartości

postac 3d: lala low poly


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a dziekuje . milo ze sie podoba.

 

czy bedzie animacja ? nie wiem. nie sadze. nie robilem jej z mysla o animacji. ot tak dla przyjenosci.

ale nie wykluczam ze nia kiedys porusze.

 

refy ?:)

wszystkie moje modele ktore tu pokazuje (procz koksa) powstaja bez refow, bez szkicow, bez zdjec... bez niczego. prosto z glowy, tylko max i ja :) freestyle :) a sama inspiracje biora sie z jakis tam rzeczy ktore gdzies widzialem.

 

oczy. no coz. mialy byc smutne ale nie za bardzo. tak wymyslilem.

 

siateczka jesli kogos interesuje.

http://www.p.3d.pl/lowpoly/lala/lala_wire.jpg

 

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelka. Nie mam do czego sie doczepić... powiem, że to juz kolejny model low-poly na forum, który robi na mnie ogromne wrażenie. Ta stylistyka bardzo mi się podoba. Bez specularów, tylko flat-shade...i twarde krawędzie. Wygląda to powalająco...duże brawa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem cool. troche za długie nogi :) ale nie razi bo swiat szczegolnie ta japońska jego częsć juz nas przyzwyczaił do takiej stylistyki :) modelowales odrazu w tej pozycji? czy zrigowales? bo ramiona są calkiem niezle zrigowane, nawet bardzo cool:), swoja droga to low poly sie dzicinnie latwo riguje.... tez teraz pracuje nad kolejnym hołdem płci pięknej do mojej kolekcji, tyle ze nie low poly :) modelowanie kobiet w 3d to nieopisana przyjemnośc, ciekawe czy one same tez maja taką radoche jak modeluja facetów... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nogi ma dluzsze niz \"regulaminowe\" na poczatku miala normalne la jej wydluzylem bo tak jest fajniej.

modelowalem od razu w tej pozycji. tak jest szybciej , potem to trzeba rigowac... a ja nie lubie tego.

 

co do stylistyki... w takiej wlasnie najlepiej sie czuje :) o filmiku tez myslalem... ale co bedzie to czas pokaze.

 

pozdrawiam

P.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj. dawno nie zagladalem :) ugrzazlem w innych rzeczach :)

 

dziekuje za kwaitki, laurki .... ;)

noic: siateczka w jednym z postow wyzej

zombo: fesow to ma okolo 3500 ale dokladnie nie pamietam.

klower: prostota to jest co najbardziej lubie. w takich klimatach czuje sie najlepiej.

darkelf: 3dsmax6 z drobnymi modyfikacjami ui. prawde mowiac goly max jest srednio wygodny ale wystarczy go troszke podkonfigurowac, kilka wlasnych makr usprawniajacych prace i jest potwornie wygodnym i szybkim narzedziem do modelowania.

 

dla waszej informacji . lala zostala troszeczke przemodelowana. dostala zeby, glaki oczne ... i kilka podobnych spraw. jest juz zrigowana i niebawiem bedzie mozna ja podziwiac w ruchu i to w riltajmie :).

 

pozdrawiam

P.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności