Skocz do zawartości

Najlepsze fora 3d angielskojęzyczne


claude

Rekomendowane odpowiedzi

To forum jest super, naprawdę dużo zawdzięczam dzięki Wam.

 

Ostatnia zaświtała mi myśl aby pokazać się na innych forach angielskojęzyczny. Z ciekawości jak i dla ćwiczenia języka i porozumiewania się w tematach graficznych.

 

Trochę pisałem na CGsociety jest całkiem niezłe ale szczerze jest tam mniej ludzi przeglądających wip niż u nas, może znacie jakieś inne ciekawe strony. Który vortal cg jest najlepszy, który skupia najlepszych grafików gdzi warto się logować.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To forum jest super, naprawdę dużo zawdzięczam dzięki Wam.

 

Ostatnia zaświtała mi myśl aby pokazać się na innych forach angielskojęzyczny. Z ciekawości jak i dla ćwiczenia języka i porozumiewania się w tematach graficznych.

 

Trochę pisałem na CGsociety jest całkiem niezłe ale szczerze jest tam mniej ludzi przeglądających wip niż u nas, może znacie jakieś inne ciekawe strony. Który vortal cg jest najlepszy, który skupia najlepszych grafików gdzi warto się logować.

 

Pozdro

 

nie, na cgsociety jest taka chyba akcja, ze jak sie nie podoba to nie pisza, tym samym nie krytykuja.

 

jest jeszcze forum 3dtotala http://forums.3dtotal.com/ - polecam :]

 

jest jeszcze forum od

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o feedback to chyba tutaj dostaniesz najkonkretniejszy, bardzo tu marudzą, oj bardzo.

 

Zauważyłem, że na forach anglojęzycznych jak praca jest extra to się, hm, za przeproszeniem, "spuszczają" na nią ohami i ahami, a jak jest do bani to ani słowa.

 

Oprócz cgtalk, 3dtotal.com jest wart uwagi, możesz zajrzeć też na evermotion.org

Jeśli chodzi o gameart to po pierwsze polycount.com, a także gameartisans.org a także podpięty ostatnimi czasy pod opiekę cgtalku http://www.game-artist.net

I oczywiście zbrushcentral.com też jest wart przeglądania

 

2d: conceptart.org , forums.sijun.com , tsofa.com (The Society of Figurative Arts)

 

EDIT:::::

nie, na cgsociety jest taka chyba akcja, ze jak sie nie podoba to nie pisza, tym samym nie krytykuja.

 

dokładnie, nie tylko tam..

u nas na każdy temat ma ktoś coś do powiedzenia. I dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na forach powinny być buttony "och, ach" i liczniki w stylu" 45 users says och, ach" ;) łatwiej by się czytało komentarze które coś wnoszą bo zdarza się że na dwóch stronach pod rząd nie ma nawet jedengo takiego :)

 

A tu jest chyba inna akcja niż na cgsociety tzn szuka się jak nawięcej błędów, czasem ktoś znajduje takie drobiazgi, że trzeba się niźle naprzyglądać nawet wiedząc gdzie szukać żeby je zauważyć :) choć może to denerwować to pomaga szybciej się podciągnąć [zakładając że pomijamy efekt załamania w zwatpienia i porzucenia :D]

 

niektórzy to nawet animacje klatka po kaltce przeglądają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to samo jest na zbrush central kiepskie prace wcale nie dostają komentarzy a jak ktoś wrzuci super sculpty to się przez kilka stron "spuszczają" ewentualnie ktoś zapyta jak autor zrobił to czy tamto.

Dlatego claude nie masz co szukać tu jest najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie dolacze do opini ze na anglojezycznych forach ciezko dostac konkretna opinie. Albo praca jest oh-ah-zaraz-dostane-orgazmu albo stosuja sie do zasady "jak nie masz nic milego do powiedzenia to sie nie odzywaj".

Na forum everow kroluje angielski na poziomie "Your are very talented work. It is great art!" Jak chcesz sie podszkolic angielskiego to raczej nie tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie istnieje tylko 3dtotal i CGTalk z anglojęzycznych. Jak chcesz dostać konkretne uwagi to tutaj dawaj prace - oprócz zachwytów dostaniesz konkretne uwagi. Jak chcesz tylko pokazać prace i tyle to obojętnie w sumie gdzie - ale warto tam gdzie jest najwięcej odwiedzających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności