Skocz do zawartości

Teczka 2D : Uriel


Uriel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 356
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

icecold- bez referek ale myślę że tylko na tym ucierpiały. Próbuje więcej z głowy lecieć by se wyobraźnie rozwijać tej nigdy dość, a odnośnie jazdy to mocny zawodnik jestem więc pewnie podołam :), tylko na początku stwoże kilka różnych schematów kulturowych. więc takich niedokończonych szkiców się namnoży. A później będę dokańczał najlepsze co tam wybredny jestem :) Edytowane przez Uriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmęczyła się tym zamiataniem najwyraźniej, bo ma spocone cycki. Ale to chyba wiedźma z Australii (po kapeluszu mi się zdaje, tzn. po tych wisiorkach do odganiania much), więc trudno jej się dziwić;) Te sylwetki wyżej są bardzo fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie mój, serafiny mają ponoć takie skrzydła, jako anioły najbliżej pana mają parę skrzydeł do przysłaniania oczu,aby nie widzieć jego oblicza to jego obrońcy, zawsze się zastanawiałem poco mu obrońcy :). Istoty ognia najpiękniejsze z aniołów razem mają 6 par skrzydełek.

 

Tak masz racie z piersiami rzeczywiście przesadziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta to już takie moje fantazje, właśnie się doczytałem że miały 6 skrzydeł, a nie 6 par powinienem najpierw poszukać referek zanim wiozłem się za rysowanie. Męski szowinizm to pewnie dlatego niema aniołów kobiet ale mi tam kobiety mają bliżej do aniołków, a odnośnie nóg to nie mam pojęcia

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1f/Seraphim_-_Petites_Heures_de_Jean_de_Berry.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze się zastanawiałem poco mu obrońcy :)

 

A po co Mu oblicze ? :) Tak to sobie wymyślili, parę tysięcy lat temu trochę inaczej widzieli świat. Za takie pytania pewnie byłbyś ukamienowany :D

Dla mnie wielkość piersi ok :] Tylko po co aniołom piersi ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo do "za duze" to jeszcze im odrobine brakuje, ale sa jakos tak szeroko osadzone, gdyby im nadac mase i troche bardziej scisnac to mozna by je nawet nieco... no nie ważne, zrobisz jak Ci podpowie sumienie ;) Gdyby patrzec na same wzgledy praktyczne, to by taki serafin musial wygladac bardziej jak pradator. A tak, z cyckami, to jest chociaz reprezentacyjny. Wczesniejsza masowka konceptowa wyszla super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Mu oblicze ? :) Tak to sobie wymyślili, parę tysięcy lat temu trochę inaczej widzieli świat. Za takie pytania pewnie byłbyś ukamienowany :D

Dla mnie wielkość piersi ok :] Tylko po co aniołom piersi ? :)

 

 

Uriel - Serafowie nie byli obrońcami, tylko posługiwaczami.

 

SBT77 - A ja na przykład widzę w ten sposób świat i wierzę Biblii dużo więcej, niż bandzie najlepszych naukowców. Nie chcę się z nikim kłócić, ale bardzo by było miło, gdybyś nie wypowiadał się w tak sceptyczny sposób.

 

EDIT: No poza tym anioły są istotami sterylnymi, to nie ludzie ze skrzydłami, nie posiadają na przykład narządów rozrodczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SBT77 - A ja na przykład widzę w ten sposób świat i wierzę Biblii dużo więcej, niż bandzie najlepszych naukowców. Nie chcę się z nikim kłócić, ale bardzo by było miło, gdybyś nie wypowiadał się w tak sceptyczny sposób.

 

Mam więc zaprzeczyć sobie i temu jak ja to postrzegam ? Sceptycyzm to nie to samo co atak, czy próba obrażenia kogokolwiek. Nie mam zamiaru nikogo przekonywać do swojej wizji świata, szczególnie na płaszczyźnie religijnej, która jest dość delikatną sprawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie, nie o to mi chodzi. Rozumiem, że nie chciałeś nikogo urazić i że nie chcesz zmieniać niczyich poglądów. Ale jednak jeśli mówisz, że ludzie sobie dawno to i tamto wymyślili, to na przykład godzi mocno we mnie. Nie mówię, abyś siedział cicho ze swoimi przekonaniami, albo abyś je zmienił, tylko byś troszkę subtelniej do tego podszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo jakas doza sceptycyzmu jest wskazana, trudno rozpatrywac wszystko doslownie, chociazby z tego powodu, ze tekst Biblii z ktorym zwykle mamy do czynienia to tylko tlumaczenie, a wiec jedynie intrpretacja tekstow hebrajskich, aramejskich i greckich, ktore same w sobie sa dosc enigmatyczne i nawet z hipotetyczna idealna znajomoscia przynajmniej realiów kulturowych tego obszaru i okresu historycznego, o jednoznacznosci nie moze byc mowy. Chyba sam Kosciol sie przy tym nie upiera.

 

P.S. Nie chcialem przy tym zabrzmiec jak jakis swiadek Jehowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo jakas doza sceptycyzmu jest wskazana, trudno rozpatrywac wszystko doslownie, chociazby z tego powodu, ze tekst Biblii z ktorym zwykle mamy do czynienia to tylko tlumaczenie, a wiec jedynie intrpretacja tekstow hebrajskich, aramejskich i greckich, ktore same w sobie sa dosc enigmatyczne i nawet z hipotetyczna idealna znajomoscia przynajmniej realiów kulturowych tego obszaru i okresu historycznego, o jednoznacznosci nie moze byc mowy. Chyba sam Kosciol sie przy tym nie upiera.

 

P.S. Nie chcialem przy tym zabrzmiec jak jakis swiadek Jehowy ;)

 

Jeśli chcesz zrozumieć Pismo, to nie zrobisz to ludzką logiką, to nie jest do rozpatrywania, bo jest ono dla prostych ludzi, którzy szczerze to przyjęli.

Ludzie popełniają ten błąd, że zamiast żyć tak, jak jest tam napisane, kombinują przy tym i próbują interpretować. Jakbym ja powiedział, że jakiś obraz jest ok, a sztab znawców zastanawiałby się co dokładnie miałem na myśli.

 

No ale nic, przepraszam was, że tu awanturę wywołałem w teczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pytanko do ogółu społeczności może ktoś wie jakich materiałów używa się do tworzenia rzeźb, najlepiej jakąś masę plastyczną wszystko poza gliną :), chciał bym się tym zająć a nie bardzo wiem od czego zacząć i jakieś tutki także były by miłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności