Skocz do zawartości

Teczka 2D : Uriel


Uriel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 356
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

attachment.php?attachmentid=73831&d=1282002952

 

 

 

Nie pamiętam jak to się w filmie zwało dawno oglądałem. A odnośnie błędów anatomicznych speed to speed czasami i takie pomyłki się zdarzają :) , a teraz taki morsik

Edytowane przez Uriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi sie wydaje ramiona troche za krutkie, te opaski nad lokciami psuja troche wrazenie bo wyglada jakby ramie zginalo mu sie w 2 miejscach

te "ogienki" zwiastujace porazenie pradem moglyby byc troszki bardziej magiczne bo takie jakies za skromne sa no i moze troszke malo w nich realizmu

+ twarz i rece sprobowalbym namalowac delikatniej zeby bylo widac ze to inna materia

ale ogolnie bardzo spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmniejsz może trochę rozstaw stóp - nie jest to wygodna pozycja a na pewno nie naturalna. Jego torba a na pewno księga na pasie powinny bardziej zwisać bo wygląda teraz jakby była podtrzymana ręką. A te wyładowania od ręki do laski bym w ogóle wywalił. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jedno główne źródło ciepłego światła od frontu. Możesz dodać chłodniejsze światło wypadające z jakiegoś lasku czy czegoś z tyłu i już będzie ciekawiej.

pamiętaj, że czerwień w cieniu i świetle różni się nie tylko walorem ale i kolorem.

 

co do pozy. prawa ręka nie trzyma księgi. Księga lewituje w powietrzu. Lewa ręka i prawa wyglądają nienaturalnie przez to, że nie ma fałdek żadnych na materiale. Przewertuj jakieś barokowe męskie stroje bo oni mieli takie buforki. Przez ułożenie rąk i barku wydaje się sztywny. Możesz ukryć mu bardziej twarz w kapturze.

 

Ogólnie troche więcej światła z przodu trochę z tyłu popracuj nad pozą i będzie o niebo lepiej. Najlepiej stań sobie przed aparatem z kijem od szczoty i zrób sobie kilka ujęć

 

to takie rady na wstępie :)

 

edit a no i najważniejsze co do pozy głowa patrzy lekko w lewo, potem tors, na wprost, zbroja z pasem lekko w prawo a nogi na wprost i do tego stopy rozłożone jak kaczka na boki

Edytowane przez chudek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory są git, zajmij się poprawkami natury fizycznej. Po pierwsze ten kaptur źle się układa i twarz jest zbyt płaska. Po drugie jeżeli ta księga wisi przy pasie, to nie ma w ogóle ciężaru i lewituje. Teraz jest ustawiona tak jakby gościo trzymał ją w łapie, a z układu ręki wynika, że tak nie jest. Pracuj dalej nad tym, bo może być dobry concept. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze bardziej preferuje nagość ukrytą jak odkrytą ;d więc jestem fanem lewej piersi ;d

a ogólnie to ładny progres ciśniesz ;)

tylko jak ogólnie całkiem kształtna babka, tak między piersią a ramieniem się zrobiła płaska jak stół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie to wyrenderowales - moglbys bardziej podkreslic odbicie swiatla i usunac elementy ze lewgo i prawego rogu bo zaburzaja odczyt obrazka - przyslon sobie rekoma to zobaczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystaje tylko za mało różni się od tych powiewających frędzli wdzianka i się z nimi zlewa za bardzo, ja tam widzę co trzeba ale ja to ryzowałem więc rzeczywiście obraz nie musi być czytelny dla wszystkich. Poza tak jak jest mi pasuje wzrok nie kieruje się w nieodpowiednie miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności