Skocz do zawartości

Adobe Creative Suite 4 już 23 września!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Wiemy już z oficjalnej strony Adobe, że premiera produktów nowej generacji tej firmy odbędzie się już 23 września.

Nie znamy oficjalnych szczegółów odnośnie nowych pakietów jednak coraz

więcej informacji pojawia się na ten temat w internecie.

 

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=324

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Eeee tam, po prostu gadzeciarska implementacja tego 3D. Tez sie zachwycalem jak uslyszalem ze bedzie w CS3 a potem okazalo sie to co niczego tak na prawde nieprzydatne. Watpie zeby malowanie po modelu bylo wyzszych lotow - z reszta nie musi bo PS nie jest do 3D. Fajnie ze szybszy, ze korzysta z mocy kart grafiki, ze ma zaimplementowane to fajne "resajzowanie".. Zobaczymy co tam pod maska jak wyjdzie jakies demko z reszta...

A swoja droga - mam nadzieje ze to nowe logo to zart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajdełejem...Ktos właśnie czai o co chodzi z tym nowym logiem. Widziałem nawet jauz reklamy z tym..ale czy to odnosi się do całego pakietu czy tylko Photoshopa? I czy to oznacza, ze nie bedzie już tych oznaczeń typu "Ps", "Ai"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to co szykują - wykorzystanie gpu, optymalizacja dla dużych plików (mam nadzieję, że poprawili też szybkość otwierania - bo czekając po 2 min na niektóre pliki można się zirytować), malowanie w 3d - nie musi nawet być najwyższych lotów - do ukrywania szwów nada się idealnie.

Czekam niecierpliwie na demo, żeby zobaczyć jak to wyjdzie w rzeczywistości.

 

PS. również mam nadzieje, że logo to jakiś ponury żart, cs3 fajnie ujednoliciło ikony - dajac wrażenie spójności wszystkich programów, a teraz takie elo-młodzieżowe 'coś'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kazdym razem jak czytam taki koment to mnie krew zalewa jasna i niespodziewana. Juz samo korzystanie z mocy kart graficznych i (podobno) gigantyczne przyspieszenie, komfortowa praca na duzych plikach - ciezko to podciagnac pod "jakistam bajerek". Jesli ktos poprawia sobie na PS zdjecia do "naszej klasy" to to faktycznie nie sa mu potrzebne takie cuda. Kazdy kto robi jakies kilkumetrowe projekty doceni to i zaplaci, bo ta legendarna juz cena jest tak na prawde niska, tylko trzeba na shopku pracowac - wtedy sie zwraca i to bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem jakiś czas temu to PIXELMATOR (pod MAC'a), ale szkoda, że późno ponieważ upgrade będzie zapewne dość drogi, a ja zainwestowałem w CS3. I m.in. w tym znaczeniu jest to przynajmniej moja porażka, cóż czas pokaże co i jak z tym będzie na razie z tego co widzę upgrade to koszt koło 600$, ciekawe ile będzie kosztował u nas. Oraz kiedy będą dostępne wersje testowe :).

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności