Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Ferrari F430 SCUDERIA - UPDATE


rallyman

Rekomendowane odpowiedzi

Po ciężkich bojach i wielu renderach testowych stwierdziłem, że na więcej mnie nie stać w tej chwili. Muszę odpocząć od tej pięknej bestii :P Podsumowując, to mój 3 projekt w maxie, pierwszy skończony i pierwszy wyrenderowany który jakoś wygląda :P Z efektu jestem zadowolony :) Może jeszcze zrobie jakies ujęcie ale nie teraz:) Dziękuje w szczególności D4D4L za pomoc przy renderingu. Jedyny nie mój element w scenie to wycieraczki które użyczyła mi Pussik :)

 

oceniajcie i komentujcie :) pozdrawiam

 

3ds max 2008 + Mental Ray + odrobina PSa

38 i 58 minut

 

1fd9f4e5d217bc35.jpeg

b8195b5fe9a8b7a7.jpeg

 

ujęcie i siatka

 

 

f02bc6c5d5b633a8.jpg

 

4b16629d4b039800.jpg

 

HI-RES 2500x1600

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/de388843d157e97c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c87836f36b56a709.html

Edytowane przez rallyman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jest git:D! Model Super. Na renderach sie nie znam, nie bawiłem sie w to jeszcze, ale wyglada moim zdaniem great. Gratuluje:) Ech, też bym tak chciał jakis samochodzik zrobic;/ moze sie wezme niedługo?:) Ten garbus mnie neci zeby do konca zrobic:D

 

Jeszcze raz: GIT!:) pozdrawiam,

 

Ciastuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, wszystko ślicznie, koła miodzio, silnik, wnętrze, tylko ten lakier, który wygląda mi jakoś sztucznie, przepraszam, że nie potrafię tego jednoznacznie określić, może zbyt mdle odbicia, może fallofa w kolor lekkiego wsadź, no nie wiem, myślę, że czegoś Ci tam brakuje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie koła wyszły elegancko. Szkoda że model gdzieniegdzie plastelinowy i nad lakierem mógł byś trochę posiedzieć.

I tak baaardzo pozytywnie bo pamiętam że miałeś problemy na początku i zaczynałeś 2 razy a na końcu taki efekt:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motywacja do pracy była ale niestety czasu brak... zrobiłem kiedyś inne ujęcie i pobawiłem się troch z nałożeniem siatki, miałem nie wrzucac ale jednak się zdecydowałem, tylko nie bijcie za mocno :P mam nadzieje ze się niebawem coś w wipie pojawi nowego ;) pozdrawiam, UP oczywiście w pierwszym poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności