Skocz do zawartości

Scena 3D: GeForce FX 5800U [NV30] - wersja referencyjna


Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie, po kilkudniowej przerwie, moge zamieścić rendery mojej pierwszej poważnej pracy w 3D Studio. Wykonanej w pierwszych 3 tygodniach zapoznania się z Maxem.

 

Dla całej sceny wykorzystane zostały 4 źródła światła (omni) oraz 20 000 polygonów (10 000 na samą karte, bez chłodzenia). Całość renderuje się około 6min. w scanlinie, na At XP 1900+, GF2 PRO i 256MB DDR.

 

Topic przeniesiony z WIP`a: http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=8714

 

 

karta-render1.jpg

 

 

karta-render2.jpg

 

 

karta-render3.jpg

 

 

karta-render4.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

NO jak na 1 pracke to bardzo ladnie Ci to wyszlo. Model szczegolowy, gorzej juz troszke z jego przedstawieniem ale przymkne na to oko z wspomnianego wczesniej powodu :cool:

 

Pozdrawiam i zycze udanych kolejnych projektow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod postem Pioniera. I tak jak ww. czekam na kolejne ukończone projekty.

PS: Zombo - jak juz coś piszesz, to moze na temat, co?? Pussik oczekuje komentarzy do swojej pracy a ty tu ni z gruszki ni z pietruszki piszesz o \"aktualnie panujących trendach\" w dziedzine 3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Herman

Nom fajne fajne - ale nie wiem co lepsze - avatarek czy pracka :)

 

Avararek lepszy.

Ogolnie to wymodelowane jestt to niezle ale co obiekty są stosunkowo proste i łatwe do zrobienia. Nie to mi jednak nie pasuje. Nie pasuja mi materialy. Radiator i Wiatrak wygladaja mi sztucznie (nierealistycznie).

Troche sie zdziwilem efektami bo ja po 3 tygodniach zapoznawania sie z maxem nic nie umialem wymodelowac. Powodzenia w nastepnych pracach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super widziec inne dziewczyne robiaca grafike komputerowa.!! Brawo za swiatlo wyglada jak foto.

 

Pozdrawiam! Dziewczyny sa lepsze w grafika, prawda Pussik? ;) (dziwny nick, u nas to troche brzydki brzmi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no... slicznie to wyglada, modelowanie opanowane, texturowanie i tworzenie materialow pod kontrola, oswietlenie i rendering tez ma poziom... i to wszystko po 3 tygodniach!...respect...ja po 3 tygodniach odkrylem dopiero opcje \"render\" ;)

 

Pracka wyglada stosunkowo profesjonalnie [zdejmowany radiator ;) ] i ogolnie milo sie na to patrzy... GooD Work!

 

ps. coraz wiecej dzielnych kobiet wkraczajacych w swiat grafiki 3d... ten swiat sie zmienia... i to na lepsze :).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie nie podoba !! Moglas wymyslec cos bardziej tworczego niz bebechy blaszaka !! wykonanie takie sobie !! a i jak to pracka po 3 tygodniach zapoznawania sie z maxem to chyba 24h siedzialas i go studiowalas !! Albo jestes fenomenem [lol2] Ale dzieki tobie mozna troche sie posmiac pracka jak pracka ale tyle sliniacych sie kolesi wokolo ciebie to juz nie codzienna sytuacja tak czy inaczej pozdro (ciekawy tylko jestem jak by twoja pracke zamiescil ktos inny i facet oczywiscie , juz nie dostal by tak pochlebnych opini ) wiec ciesz sie ze kobieta jestes i oby ci ziemia lekka byla !! PUSIK fajny nick kojazy mi sie z tym z czym kojazy sie kazdemu na tym forum !![lol2]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tylko jedno... to jest NIEMOŻLIWE żeby po trzech tygodniach obcowania z maxem mieć takie efekty! Sam siedze w tym od kilku miesięcy(ale tak na \"poważnie\" to od dwóch tygodni :) )i czegoś takiego bym nie zrobił... nie wierze że jakaś superlaska jest lepsza w maxsie niż ja :( aha, jeszcze jedno, ten twój avatarek Sandro to prawdziwe foto? jak tak to respect dla ciebie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Sandra

To super widziec inne dziewczyne robiaca grafike komputerowa.!! Brawo za swiatlo wyglada jak foto.

 

Pozdrawiam! Dziewczyny sa lepsze w grafika, prawda Pussik? ;) (dziwny nick, u nas to troche brzydki brzmi).

 

wez wez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...modeling jest całkeim nizły-za to sam render -taki sobie(żeby nei powiedzieć do d...)Oczywiście zalezy to co chciałaś osiągnąć..ale wątpie by chodziło o to.:)

 

[Od trazu mówie ,że i tam sam tak nei umiem :P ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi powiedzieć co chciałam osiagnąć.

 

Bo nie wiem, na ile lepiej mozna to zrobić. :-)

 

Ale praca mnie satysfakcjonuje. Możliwe, ze za pare miesiecy jak coś ciekawego poznam to zmienie. :) Ale to tylko dla własnej satysfakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no juz styknie pochlebcy [lol2] to staje sie juz nudne no ale co tam fenomeny sa w srod nas :P A cuda jak 3t to ja tez lubie oka mam nadzieje ze wiekszej ilosci ludzi uda sie poskromic modeling i rendering w 3t ! Ja widocznie nie jestem fenomenem bo po 3t to ja zajazylem podstawy nie mowiac juz o podstawach jakiegos dobrego rendera ! Dobra nie czepiam sie juz narka pozdro dla wszystkich fajnych babek !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności