Skocz do zawartości

Finished 2D: 12 siostra i na wojnę idący panowie


Nubb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki wszystkim za tyle serdeczności. To ogrzewa moje kamienne serce i powoduję chęć ciągłego doskonalenia się. Zgadzam się z zarzutami o nazbyt wielkie wpływy innymi ( Horley, Murray, Staples, Bisley, Power ) i również mam nadzieję, że będę umiał wychynąć poza te inspiracje. Oby to stymulowało mój styl i moje cele a nie przesłaniało je :). Obiecuję wciąż szukać własnych środków by kiedyś ktoś mógł powiedzieć: "o, widzę inspiracje nubbem ;)"

Raz jeszcze dziękuję wszystkim za dobre słowo i motywację.

Serdeczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje, ze to fajnie, ze sie inspirujesz tak oryginalnymi rysownikami. Na pewno jak na polska "scene" rysownicza to powiew swiezosci (to przynajmniej mialem na mysli we wczesniejszym komentarzu...). W dobie wszechobecnych brushy m@ lub ciaglego dazenia wielu z nas do bycia Mullinsem czy innym Sparthem(w tym mnie samego, zeby nie bylo, ze sie wymadrzam..;]) fajnie widziec, ze ktos odbija od mainstreamu:) A bycie totalnie oryginalnym jest ekstremalnie trudne wiec wiadomo, ze zawsze na czyms sie bazuje...

Ale jestem przekonany, ze u Ciebie wyewoluuje to wszystko w fajnym kierunku (oczywiscie jesli chodzi o styl, bo technicznie jest super), dlatego zawsze czekam na Twoje pracki z niecierpliwoscia:)

pozdron :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpiszę się pod lordem, dodam od siebie, że w Twoim przypadku wyraźnie widoczne źródła inspiracji nie rażą - nie można powiedzieć, że uskuteczniasz bezmyślne zrzynanie z cudzego stylu, a od tego już niedaleko do odnalezienia swojego własnego (dobra, tak mi się przynajmniej wydaje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności