Skocz do zawartości

Adobe CS4 UPGRADE?


miriam

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, ostatnie zajawki ukazujące się na temat Pakietu CS4, dały mi sporo do myślenia, przede wszystkim nad realnym rozważeniem zakupu upgrade'u. Przede wszystkim dla rozszerzenia wersji o Flash'a i "doświadczenia" przyspieszenia pracy w PS4 ;).

Ale ... tu pojawia się mój jeden dość poważny problem, rozbieżność w cenie. Po raz, podawanej na stronie adobe.com upgrade z wersji CS3 Design Standard do wersji Design Premium, koszt 599$, natomiast u nas ma być to mniej więcej 700-800 EU, zastanawiam się skąd taka różnica.

I czy w rezultacie warto czy też nie przechodzić na CS4, strasznie to mocno enigmatyczne jak dla mnie ;), nie ma wersji testowych, nie ma jak tego sprawdzić ponoć wszystko ma być dostępne za jakieś 2 tyg. (chyba że się mylę). Czy w takim układzie mogę sobie zakupić upg. soft'u z USA?

Czy warto w ogóle zawracać sobie tym głowę ;)...

 

//pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No widzisz. Dyskusje na ten temat chyba toczył się wiele razy. Niestety Ameryka, a Europa ma inne polityki cenowe.

 

Niestety my musimy płacić w EUR. Nie możesz zakupić softu z USA. Sam stoje przed tym dylematem upgrade'u. Pewnie go zrobie prędzej czy później, ale jeszcze czekam i nie spieszy mi się z tym jakoś. Może nawet kurs EUR troche się zmieni bo prawda jest taka, że przez sytuację na giełdzie też te ceny troche poszły w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem upgrade (box) do CS4 (production premium) w Polsce. Zapłaciłem 649euro +Vat (kurs z dnia zamówienia). Poszło gładko, ale żal pozostał bo kupując ze stanów byłoby taniej. Jakiś specjalnych różnic nie zauważyłem (w XP32), ale pod Vistą 64 bity chodzi naprawdę bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, byłaby to zabawna sytuacja, gdyby Adobe ścigał kogoś z Europy za zakup licencji ze stanów (O ile jest taka możliwość). Ciekawie, jakby prawnicy Adobe'iego tłumaczyli nielegalność takiego oprogramowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, byłaby to zabawna sytuacja, gdyby Adobe ścigał kogoś z Europy za zakup licencji ze stanów (O ile jest taka możliwość). Ciekawie, jakby prawnicy Adobe'iego tłumaczyli nielegalność takiego oprogramowania ;)

 

 

Oprogramowanie byłoby legalne. Złamanie warunków licencji za to nielegalne i tu tkwi haczyk. ;)

 

A tak serio to też dylemat mam poważny. Chyba skończy się na pobraniu wersji trialowych i przetestowaniu. Ale gdyby ktoś pracujący na co dzień w AE lub PR się wypowiedział na temat upgrade'u to pewno sporo by mi pomógł w decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności