Skocz do zawartości

SiCK66


sicksicksick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 599
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie ma zadnych opoźnienień [ zreszta podbnie jak podpinasz klawisze sterujace midi > usb delay jest ok. max 13 msec na dobrych sterach nieodczuwalne] moze jak podłaczysz analogowo to cos bardziej opooznia sygnał, nie proobowałem ..tak..ale trzeba sie przestawić troche, wsumie to jest kokos rewelacja ruch i wogule ale małe 12 ..napewno kupie 21 cali i teraz wiem ze bede sie wku**wial na fakt ze nie mam klawiatury pod reką tak jak bym chciał a nie nawidze tych przyciskoow na tablecie nigdy tego nie używam, a na citiqu dobrze umiec sie tym bawic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś o tym, żeby nagrać proces malowania? Ja bym chętnie coś takiego zobaczył od Ciebie.

Zastanawia mnie też te Twoje zamykanie obiektów w puszki. Nawet gy robisz coś metalowego, mechanicznego, to nie wystawiasz flaczków, a w grzecznie poukładane skrzynki. Tak jakby każdy element krajobrazu miał swoją własną obudowę, nawet elementy składowe.

Coyote nie wiem czy u Ciebie intuos ma opóźnienia, ale u mnie są takie, jak myszce. To prędzej wina słabego sprzętu, nie tabletu i jego działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Go, go! :)

 

Studium świetne, przez chwilę myślałem, że to fotografia, ale przecinające się ze sobą linie na suficie zmieniły moje zdanie :)

 

Industrialny pejzażyk - może dodanie elementu ułatwiającego złapanie skali byłoby dobrym pomysłem, np. człowiek lub antena.

 

Kuropodobnecoś - kadr wygląda jakby był wycięty z innego. Myślę, że lepiej było dać więcej przestrzeni dla stwora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fusman-- studium glowy na podstawie książek Loomisa, ostatnio znowu zaczołem je wertować choć tym razem zamiast tylko ogladac obrazki troche tez poczytałem heeh ..chyba warto a rysunki dla utrwalenia, moze cos z tego zapamietam..na dłużej

 

mant-raz-- łatwo powiedzieć.. o ile linie jeszcze jako tako rozumiem to lekkosc w plamie w ogóle mi nie przychodzi.. moze dlatego ze za dlugo draże i "wróże" z bruszy, zamiast poprostu namalowac cos z góry zamierzonego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności