Skocz do zawartości

\"Uśpienie\" ANIMACJA


sith_LORD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no! no! Panie LORDzie. Klasa jak zawsze ;). Ja bym tylko dodał więcej zielska w miejscu styku wody z \"plaza\" (brzeg). Te cztery łódeczki nie są za małe?. Ogólnie bardzo ok, powiem więcej wygląda bardzo fajnie. Czekam na kolejne updaty.

 

Pozdrawiam i powodzenia.

Pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieno... 1-sza klasa albo nawet BUSNESS :D tylko to co mnie ciekawi... jak strumyszek wyplyta do jeziorka jezeli tam u podnoza skarpy jest taki row?? podczas wiosny bylo by to zalewane, a strumyczek latem musial by niezle sie lac zeby to zapelnic :P pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez troszeczke poslodze ;] Malo kiedy na forum widze jakies konkrety, glownie sa to poczatki i opisy historyjek ktore jak zwykle sa z czasem ole...wane przez autorow, jednak tutaj widze, ze wziales sie ostro do roboty - nie strac zapalu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim... przez ostatni tydzień miałem na głowie i nnne zleconko tak więc na chwilkę odpuściłem.. co nie znaczy że zarzuciłem wszystko..zaraz po świętach wzrucę coś nowego.. mógłbym już teraz..mam już troszkego materiału.. posuwają się prace nad strychem i starym samochodem z szopy..:) ..ale potrzymam was jeszce chwilkę w niepewności... ok..to pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności