Skocz do zawartości

Wiz:Salon-Konkurs KLER


Gość oktem

Rekomendowane odpowiedzi

wnętrze salonu na konkurs KLER

jest to moja pierwsza scena i render w maxie, w konkursie nic nie wygrałem, ale zgłębiłem trochę wiedzy, wielkie dzięki dla MaGuu za pomoc i odpowiedzi na miliard pytań, które miałem i jeszcze będę miał ;D

oczywiście na bank są błędy, więc możecie wytykać je do woli

 

tutaj link do prac które wygrały:

http://www.kler.pl/page,art,id,35,POKONKURSOWE_INFORMACJE.html

 

72242963tr2.jpg

 

 

 

50840285am4.jpg

 

74673373ie5.jpg

 

my.php?image=76247509cp4.jpg

 

76247509cp4.jpg

 

77139921pf1.jpg

 

30640444ea1.jpg

 

52774049ow2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Powiem szczerze, że Twoja praca jest moim zdaniem lepsza od tych wszystkich, które zostały tam pokazane (przynajmniej mi się bardziej podoba) i nie rozumiem dlaczego nie dostała chociażby wyróżnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do konkursu to Pani K. w jury i wszystko jasne. Kolejna konkursowa żenada. Pozwolę sobie przytoczyć np. argumentację dla zwycięzcy: Koncepcja mieści się w bardzo realnej przestrzeni, w określonym miejscu na świecie i , co cenniejsze , dodatkowo zakłada różne sposoby wypoczywania komentarz myślę zbędny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie świetne wizki, ale moi drodzy zwróćcie uwagę, że to był konkurs na najlepszą aranżację wnętrza, a nie najlepszą wizualizację... chociaż uważam, że również na tym polu bijesz zwycięzców na głowę.

 

Net mi muli i wolno mi się te prace wczytują... ale bijesz nawet na kilka głów! Jeez, jako architekt mówię tym pracom stanowcze "nie!" Pierwsza nagroda może i faktycznie nie jest najgorsza, ale...

 

Żal, na prawdę żal, bo uważam, że zasłużyłeś na conajmniej jakieś wyróżnienie, ale cóż, jak widzę całe jury oprócz jednej osoby to ludzie około 50tki, bez polotu i finezji jak widać.

 

Co do samych renderów to czepiał się nie będę, bo i chyba nie ma czego, no może poza plamami nad regałem na drugim renderze. ;) Byłbym za to bardzo wdzięczny za info na temat zielonego szkła butelek. ;)

 

Pozdrawiam

Szymon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowy z tych prac nawet siłą nie można podciągnąć pod termin "aranżacja wnętrza". W "Niebie" nie ma wnętrza, a postawienie jednej sofy, plus ewentualnie stolika, to jeszcze nie aranżacja. Do takich konkursów to chyba tylko na haju można podchodzić.

@oktem: twoja praca jest wybitna na tle tych, które zwyciężyły :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki konkursu bardzo rozczarowują. Twoja praca zasługuje co najmniej na wyróżnienie. Nie jest to może jakiś rodzynek, ale w porównaniu do reszty zdecydowanie wyróżnia się. Meble Klera to wielkie nieporozumienie i ten konkurs tylko potwierdza żenujący poziom designu tej firmy.

Bardzo fajne światelko w renderach, szczegolnie ujęcia nocne fajnie wygladają.

Mógłbys podzielić się teksturą podłogi i napsać kto jest producentem lampy na stole w jadalni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sie dolacze do kolegow, aczkolwiek moze problem byl w tym ze twoja praca wyglada jak wizka konkretnego mieszkania i moze to ich "zmylio" sam nie wiem... mzoe nie potrzebnie bylo sugerowac tyle detali, przez co odbiorrca skupia sie na WSZYSTKIM, bo wyzstko jest u ciebie ladne, a nie na samych meblach... mzoe w tym tkwil problem?.

 

ps. tez nie wierze ze to jest 1 wizka :D, ale jezeli tak to NIECH KTOS MNIE TEZ TAK NAUCZY !!!:(:(:(:(....... chlip...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pewnie nie wygrałeś przez Wojewódzkiego :) Bo jury przeszkadzało wszystko, heh. Ale gdybyś "włożył" to wnętrze do jakiegoś u-boota, to pewnie to by ich przekonalo w pewien sposób. Co do prac konkursowych to rzeczywiście brak słów. I mimo, że bawię się w maxie, i to pewnie krócej niż Ty oktem, sądząc po tych wizualizacjach, to poziom prac wyróżnionych i nagrodzonych był miejscami żałosny... I moim zdaniem również zasłużyłeś przynajmniej na wyróżnienie. Pozdrawiam.

Edytowane przez barel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli Ewę K. i Romualda L.? ;)

http://www.kler.pl/UserFiles/Regulamin.pdf

 

chyba byli zajęci czym innym albo rzeczywiście nie mieli z czego wybierać. rozumiem że w konkursach nie liczą się wizki a pomysły ale w wyróżnionych pracach ani wizki ani pomysłu. większość prac z wątku "rendery testowe" na max3d.pl jakby miały meble klera były by o poziom wyżej jeśli chodzi o pomysły i wykonanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oktem litości kto projektuje tv na wprost okna przecież w słoneczny dzień nic nie widać a te panele na suficie czy co to tam jest to tragedia i może opowiedz coś o tym projekcie jaki był pomysł bo ja tu nie widzę żadnego fajnego pomysłu.Rendery bardzo ładne chociaż według mnie to zabardzo bije po oczach portret K.W chyba że to ten pomysł mieszkanie K.W.A co do samego konkursu to nie było tam jakiś powalających prac a ta z niebem to wymiata "wieczny odpoczynek..... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komentarze i że się podoba

 

pressenter: szkło, ale i tak zmieniałem później w szopie

szklohh3.jpg

 

Kubaswielgus: tekstura http://img527.imageshack.us/my.php?image=01rotateqd7.jpg

nie mam pojęcia czyja jest lampa, wiem że taka jest na kilku wizkach tamizo

 

Morphe: zgodzę się z tobą, na początku miałem zamiar umieścić tam tylko meble plus kilka niezbędników, ale im dłużej siedziałem nad tym to pojawiało się coraz więcej szczegółów i może to im nie przypasowało, ale cóż ;D

 

figofago: nie wiem kto, ale akurat tutaj po to są zasłony żeby światło nie przeszkadzało, pomysł miałem taki żeby połączyć coś retro z czymś 'nowoczesnym' nie wiem czy wyszło, no i dodam że jest to pierwsze wnętrze które zaprojektowałem i nie mam w tym doświadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności