Skocz do zawartości

Pojazd 3D :Camaro (Update)


09121986

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to wyglada , ja uwazam ze jest to finish ,jak na moje obecne mozliwosci.

Niechce juz wiecej czasu tracic na to Camaro.

IMO wyszlo calkiem przyzwoicie ,patrzac na moje dotychczasowe poczynania.

 

No i jest to pierwsza moja praca w FW.

Zobaczymy jak ocenicie.

 

Max + Vray ... troszke ponad tydzien zeszlo.

PS.w wipie jest jak mi szlo nad nim ;]

 

finalllllrecover1oy4.jpg

w1360.png

finalllll2sp1.jpg

w1360.png

finalllllrecover2wm9.jpg

w1360.png

 

 

EDIT

Troche podzialalem i lepiej to wyglada:

 

s1recoverrecoverrecoverwp9.jpg

w1360.png

s1recoverrecoverrecoverch3.jpg

w1360.png

Edytowane przez 09121986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hej model fajny ale spece od samochodow sie wypowiedza na ten temat. Jesli chodzi o reszte to tak: swiatlo nie zyje - brak GI (chyba) mogles jakos zrekompensowac dodatkowym oswietleniem. materialy bardzo kiepskie. Lakier samochodu zupelnie inaczej sie zachowuje.

 

Gdybym ja to dal do FW to bym dostal 2 razy bardziej niz dostaje standadowo ;D

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier słabo bo studia nie ma właściwie, co ma odbijać jak czarna czeluść w około, to samo odblaski w światłach. fele mat tez bym wymienił..... szkoda ze się pośpieszyłes bo można było z niego dużo więcej wyciągnąć. Ale jak na pierwszy raz.... następny będzie lepszy. I tak jestem pod wrażeniem postępów. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keraj - nie no GI zyje tylko studio i mat nie wyszly.

Kliment - fakt , ale chcialem to zakonczyc juz zeby dalej sie zajac nauka ,bo za duzo stracilem czasu na bawienie sie z oswietleniem i shaderami a pojecie mam bardzo skromne ;]

Poki Mod nie wyrzuci tego albo mnie ktos nie zjedzie jak psa to niech sobie bedzie.Ja tam sie tego nie wstydze , widzialem gorsze :P hehe. Btw dzieki bardzo --> motwyacja jest.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze światłem faktycznie coś nie tak bo właściwie nie ma cieni, w zagłębieniach, pod samochodem i w środku jest tak samo jasno. Brakuje chamfera z przodu przez środek i troche plasteliną zalatuje gdzieniegdzie.

 

EDIT: teraz jeszcze zaważyłem że nie ma migaczy.

Edytowane przez FF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczylem miniaturke to myslalem ze bedzie lepiej, no ale pozniej juz nie bylo tak rozowo. Mijescami widac kilka krzywizn (w ogole wydaje mi sie ze model odstaje troche od oryginalu - ale nie przygalalem sie referkom). Materialy slabe (fegi, lakier) jak i nad studiem przydaloby sie popracowac. Fotele wygladaj ja jakies plastikowe odlewy. Ogolnie jakbys dluzej nad tym troche posiedzial to moglbys wyciagnac wiecej bo nie jest zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem panowie wiem , prezentacja slaba lecz bedzie lepiej on nowego roku posiedze nad nauka shaderow i oswietlenia, moglo byc lepiej ale ... nie jest zle , 4 miesiace dopiero z maxem.

Dzieki za komentarze

 

PS. Srodek to totalna prowizorka robiona chwile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja studio przy ferrari męczyłem 2 tygodnie :P powinieneś popracować nad nim jeszcze, bo jak wymodelujesz następny samochód to dalej zostawisz go w takim stanie, przez modelowanie nie nauczysz się renderować, musze zacząć coś w końcu robić bo zaniedbałem ostatnio maxa :/ pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności