Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Gibson Les Paul


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jako gitarnik będę się czepiał ;)

Struny powinny być jakoś zawinięte wokół kluczy, poza tym albo źle widzę albo są tylko 2 grubości strun zamiast 6 różnych. Jak kolega wyżej - potencjometry nie są jak w oryginale (no chyba że też customowe ;)), te skrzydełka na kluczach też jakieś takie dziwnie okrągłe, nie ma szpary między przetwornikiem a ramką, no i dziwne drewno na podstrunnicy. A, no i markery raczej perłowe powinny być ;)

Ogólnie mi się bardzo podoba, a te uwagi wyżej to już czepianie się :)

 

e: aaa i jeszcze jedna ważna rzecz: kiepskie połączenie gryfu z korpusem. Gibole mają gryf wklejany i to łączenie jest bardziej wyprofilowane. Poza tym nie wyobrażam sobie grania powyżej 17 progu na wiośle z takim gryfem jak tu - dostęp chyba niemożliwy :P

Edytowane przez halset
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladny renderek i shaderki, wydaje mi sie ze gryf przy koncu jest troche za szeroki i fajnie jakbys te biale oznaczenia na gryfie (nie wiem jak to sie nazywa ;p) zrobil z masy perlowej, ale to juz takie czepianie, ogolnie fajna pracka.

 

PS

Moglbys powiedziec skad masz logo "Gibson", albo czy moglbys wyslac na maila, najlepiej kabys mial w wektorkach, chcialbym dla ojczulka na koszulke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności