Skocz do zawartości

Scena 3d: Wiejski dom (smutny koniec)


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 191
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Skilo...gdzie tylko twoja stopa zostawi ślad, odrazu jest pelno postów :D

 

Praca badzo przyjemna :) Nie podoba mi się ta pompa...wolałem żurawia...:| No i wyciągnij tochę tego Mikolaja z komina [lol2], żeby było widać, że to On :D

No i sanie są za duuuuże....

 

Idziesz w dobrą stronę...:)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bylo post niedawno, chyba na poprzedniej stronie z drzewami, uwierzci mi ze mam czas tylko w weekendy zeby robic...nic nie poradze na to, nie olalem tylko nie mam czasu, studia itd. postaram sie cos zmontowac w tygodniu ale nic nie obiecuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst zamieszczony przez Master Kiełbaster

Nie bedzie :) A ta koszula to za dużo krochmalu ma :D Dosć sztywna jest :P

 

Hmm postaci nie potrafie a koszukle mam zrobi.. Perwnie jakims soft body. Jak by mi ktos daj tutek do soft body to bym byl wdfzieczny. Aha F1 mi nie dziala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem za tym pierwszym, żurawiem, znaczy pierwszym z tych zdjęć co ktoś tam podał:) Odrazu mi się przypomina domek prababci:) Swoją drogą, świetne drzewka, jak je zrobić??:) Znaczy słyszałem Skilo, a raczej widziałem, że gdzieś pisałeś o Max6 jest możliwość robienia takich drzewek? Czy jeszcze jakiś plugin? A może własnoręcznie robione? Bo ja umiem takie proste sobie wyciosać z kilku cylindrów zmodyfikowanych jak w jednym z kiwaczków:P A chciałbym takie fajniusie jak Twoje:)

A wracając do pracki, bardzo mniamniuśne, chętnie bym zamieszkał w takiej chacie:D Tylko nie wiem jak długo:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAX3D.PL PADL i mi sie dysk sformatowal:D:D:D

 

Ale mam teraz ntfs, i luzik, pracy nie wcielo ale kontrolnie umieszcze ostatni renderek, bo go nie ma. Ktos wczesniej okreslil (ale zniknelo nie z mojej winy) ze zuraw zle stoi. Narazie go tylko pokaze, a bedzie chyba stac za plotkiem.

 

Jeszcze tylko instal maxa, napoisac prace na metodyke na wczoraj :( (student :(((( ) i w piatek moze renderek bedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie:D no chyba ze cos mi odbije, ale nie mam na to czasu:D

 

jest to obiekt gdzie nawet blad moze nie byc bledem wiec moze teksturami poprawie wyglad, alejak narazie to nie wiem jeszcze gdzie wrzucic zuraw i czy wrzucic to co chcieliscie poprzednio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm .. koncepcja fajna , nawet mi sie widz , troche malo detali zasmiecilbym cale podworko , kamyczki i jakies takie przydomowe rzeczy jak grabie itd itp. texturki , narazie okej , zobaczmy jak bedize z oswietleniem i reszta , podczas ujawienia kolenjych beta renderingow , czekam z niecierpliwieniem , pozdrawiam. i zarazem zparaszam na www.dreamspell.pl juz niebawem no undere construction :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna pracka ... nie powiem ... ale czy te cegly nie sa przesadnie realistyczne jak na taki kreskowkowy klimat sceny ?mysle ze ciekawie by wygladaly takie czegielki narysowane na np PS ... takie hmm ... no kreskowkowe ... nic dodac nic ujac ... i tak jest ladnie :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności