Skocz do zawartości

Teczka 2D: artozi


artozi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie wiem, co we mnie wstąpiło, ale zakładam swój wątek!:) Toż to święto lasu. Co jakiś czas będę załączał tutaj swoje kolejne prace. Czuję, że ze swoją twórczością brnę trochę nie w tą stronę co trza. Widzę na forum wspaniałą dawkę krytyki, której mi brakuje jak masła na kanapce. Szczerość mile widziana!

 

Bardzo proszę o nie wykorzystywanie prac do żadnych celów, ponieważ są chronione prawami autorskimi.

 

 

strange.jpg

 

 

 

landscape1.jpg

 

 

 

santa2q.jpg

 

 

 

4etrapperwarlord.jpg

 

 

 

0309oops2.jpg

Edytowane przez artozi
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

eee na moje oko wszystko w porzadalu =]

 

chociaz moze nie do konca, odnosze wrazenie, ze na wszystkich pracach poza "trupim prałatem" kazdy centymetr kwadratowy obrazu jest tak samo wazny, to chyba kwestia detali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie w 100% z Bedykiem- generalnie bardzo fajnie, ale tylko w truposzach wzrok pada najpierw na najwazniejszy element, a dopiero potem na reszte. Najbardziej ewidentnie widac to przy pierwszej pracy, gdzie mozna dostac niezlego oczoplasu ;] W drugiej pracy wzrok lata z lewej na prawa, ale obie strony sie nie "widza". W truposzach jest git, krasnolud w sumie tez, choc dalbym mu wiecej powietrza na gorze. A w ostaniej moze fajniej dla kompozycji byloby schowac te dziewuche gdzies w cieniu, albo za jakims krzakiem tak, zeby najpierw wzrok padal na te smiszne stworasy, a dopiero potem, sledzac kierunek wskazujacego palca, na "podgladaczke"...:)

Tak ja to widze. Ale jak juz pisalem generalnie bardzo ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki!:) Ten sam problem nęka mnie od mojej pierwszej pracy ołówkiem, zawsze chce wydobyć jak najwięcej detalu tworząc przy tym istnie pstrokate fajerwerki. Z pewnością będę o tym więcej myślał przy kolejnym smarowaniu.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

widać że się przykładasz do prac, i każda z osobna jest całościowo traktowana; nie ma takich miejsc które być sobie "odpuszczał" i które wyglądałyby na takie, które sprawiają Ci kłopot.

Prace są bardzo ciekawe, ze względu na swoją narracyjność i kompozycję :) wyszukujesz tematy, interpretujesz je na własny sposób i to mi się bardzo podoba. tak samo jak generalnie; warsztat oraz dobór kolorów, którymi manewrujesz w bardzo ciekawy sposób :)

 

Zazdroszczę Ci trochę swobody w rysowaniu teł

 

A co do bardziej drobiazgowej krytyki;

w drugiej i trzeciej pracy widać że bardzo szalejesz z pędzlami, filtrami i teksturą

 

Mogłabym się też lekko przyczepić co do anatomii dziewczyny na ostatniej pracy: ma albo za duży tors, albo za małą głowę, uda i dłonie

 

ale generalnie to prace są na bardzo wysokim poziomie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

technicznie niby wszystko ok, moze oprocz tej nieszczesnej kobieciny co wyglada jak z drewna ciosana siekiera, problem w tym , ze nie patrzysz na calosc, tylko koncentrujesz sie na detalach.. czasami mniej znaczy wiecej.. czy jakos tak XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malarskość, malarskość podoba mi się w tych Twoich prackach:) najbardziej chyba w "krowie" i w ostatniej pracy, jak już powiedziała reszta pani nie pasuje do reszy przyjemniaczków;] ....chyba że! celowo bo coś mi się wydaje że naginane są w niej proporcje ciałek nie tylko pani ale też przyjeminiaczków:), mam rację czy się myle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności