Jump to content
Destroyer

018 - "Martial Arts Training"

Recommended Posts

Temat: Martial Arts Training

Regulamin

Bardzo szeroki temat ale co przez to rozumiem?

Trening dowolnej sztuki walki, może być karate, oldschoolowe wywijanie szabelką lub komandos bawiący się nożem w środku lasu :)

Ograniczenia:

Trenuje tylko jedna osoba

Gołe ręce lub broń biała/ kontaktowa nie mozna używać broni dystansowej jak łuki, kusze, proce a już napewno nie można używać broni palnej ;) to nie modern arts ;)

Można złamać kredkę z 'karata' :)

f_1m_59b04b2.jpg

można też betonowy blok jak ktoś preferuje :)

f_2m_527817d.jpg

albo rozwalić głową murf_2m_8a17010.gif

może to być tening boxerski f_boxingm_65a5383.gif

f_FightingCatm_0e97e25.gif

f_boxm_1a87a92.jpg

albo wolniejszy trening ciała i ducha :)

f_SNAG0000m_b7aef1e.jpg

można ćwiczyć z patykiem f_aikidom_6c87f39.gif

mieczem

f_swordm_f596c38.jpg

nunchuckiem albo jakąkolwiek inna bronią

f_nunm_bb41a6e.jpg

ćwiczenie nie musi być udane ;)

fail.gif

i jeszcze animka klik

myślę, że tyle inspiracji wystaczy żeby załapać o co mi chodzi :)

powodzenia speedownicy! ;)

mastahcez wszystko jest podane tak szczegółowo jak jeszcze nigdy nie było, zadaj sobie troszkę trudu i przeczytaj :)

brumugun no to wrzuć linka do wątku roboczego ze speedem sneak, już po ptakach ale może dostaniesz feedback i pracka nie zginie tak całkiem :)

a to jeszcze miasiac, musialem to przeoczyc:) ee to ja ide na dobranocke. zaczalem juz sorybord rysowac, moze niedlugo wrzuce, tylko sie nie przerazcie bo rysuje jak

lewa stopa...

pozdr i gud lak wszystkim!

Wszystko pięknie. ja tam się nie pcham do animowania chociaż temat "jaknajbardziejszy"...

ale Twój avatar mnie zdołował...

pozdrawiam.

jakby co to przyjmuje zlecenia na sorybordy hehehe... no dobra, nie trzymalem olowka w rece od plastyka, wiec troche wyrozumialosci bo rysowalem to 3x dluzej niz mialem nadzieje to zrobic:) keyposy chyba zlapalem nie? ok, juz nie przynudzam, co sie z nim dzieje i co stanie dalej, dowiecie sie w nastepnym odcinku.... dobranoc:)

ainc.jpg

sly why not ? im więcej tym weselej ;)

mastahcez ale wystrzeliłeś ja się jeszcze nie przeciągnąłem a tu bam! ;) jutro skończyś czy dasz radę jeszcze dzisiaj? :D

a mówiłeś, że nie umiesz rysować :P fajnie wyszło

na trampolinie "skika"? :)

btw Władza już wie o regulaminie i za niedługo tam zajrzy poprawi i przyklei, więc jak wątek zostanie przyklejony warto będzie tam zajrzeć i zobaczyć co się jeszcze ostało :D

Tak jeszcze odnosnie regulaminu , gupie pytanie "Animacja tylko z perspektywy" , czyli tu chodzi o ustawienie polozenia kamery, czy widoku ortogonalnego i perpective, bo sie gubie , to taka animka jak Destroyera z side'a na postac np, nie przejdzie?

moja animka była z kamery perspektywicznej ale ustawiona z boku i takie coś powinno być ok bo z takiego widoku najlepiej było ją widać

z kamery ortogonalnej nie przejdzie

chyba o to chodzi, zresztą nie wiem, kto w ogóle ten regulamin wymyślał !? :D

a takie tam thumby, siedzialem 85 godzin:P

a co do kamery to chyba nie trzeba tego ograniczac do nieruchomej perspektywy, bo czasem samo operowanie kamera w animacji moze byc rownie waznym srodkiem wyrazu jak ruch czy wszystko inne.

poniedzialek, 8 rano a ja juz na forum... ide po kawe;)

DObra kawa, dobra...

mastahcez - onimęła Cię dyskusja o "regulaminie" speedów.

Podobno pokazać można będzie tylko animkę z viewportu i do tego bez shade... po prostu "wire objects" albo "bounding box'y" skaczące... tylko czarno-biało... i max. 15 klatek na sec. :p

(no co..? wcześnie jest.)

pozdrawiam.

chodzi mi o to, ze render czy shake kamery to takie upiekszacze, moznaby zaliczyc do efektow, to nie jest jakos strasznie potrzebne do animacji. a ruchoma kamera czy zmiana kadru duzo wnosi wiec nie ma co dyskwalifikowac tego. (tak przypomnialem sobie apropos regulaminu). co do kamery ortogonalnej to troche sie zgodze bo przy takim splaszczaniu do 2d duzo animacji 3d ginie i upraszcza sie do sylwetki. gdyby sie przyjzec takiej postaci z innej perspektywy to nie bylaby prawidlowa. dobra, wracam do roboty.

pozdr.

Ojjj co za topic :D ... mam nadzieje ze tym razem uda mi sie cos wrzucic :].

Pozdrawiam. USSSSSS

ok, dalej to bedzie tak:

cwaj.jpg

w sumie chyba sie z tym nie zmieszcze w 14 sekundach. moze zrezygnuje z ktorejs glupiej pozy na rzecz jakiegos ultra-kombosa z polobrotu bo srorybord i tak sie kupy nie trzyma. starczy tego rysowania. biore sie za jakies 3d bo w tym sie duzo lepiej czuje.

pozdr!

cos sie topik nie rusza, ktos cos zrobil juz moze? ja powiem szczerze, ze jeszcze nie tknalem mai... troche rozpracowalem to na kartce ale niewiele :) przegladalem te filmiki od sly i stwierdzam ze ci goscie sa szybsi niz moje mozliwosci percepcyjne...

ja też jeszcze nic nie zrobiłem, ale myślę o tym :D

lol.

Grunt to pomyślunek i dobre chęci.

taaaak :) etap przygotowania i planowania jest bardzo ważny ;)

na razie się przygotowują zbierając siły (Anticipation) :P

a potem pewnie ze dwa dni przed deadlinem szybko trzasnę na odwal kolejną dupiatą animkę :D

btw fajny berecik :P

Fajnie... trzyma punkt ciężkości i wogóle... ale możnaby poprawić moment obrotu - nie widać żeby ludek odbił się od prawej nogi (która dziwnie się przemieszcza), bez tega odbicia nie obróciłby się tak gwałtownie...

poza tym dla mnie bomba.

pozdrawiam.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy