Skocz do zawartości

Wiz: Apartament


Georgas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ta lampa jakos dziwinie wisi, troche malo ciekawe swiatlo (nie oznacza ze zle poprostu takie standardowe malo przykuwajace uwage), chyba decyh tego parkieciku troche zaduze jak na moj gust, zaduzo nam sufiutu pokazales duzy procent sceny jest zmarnowany przez pusta biel.

 

Tyle narzekania bo tak ogolnie rzecz biorac to dobra vizka. Fajny ten material sofo/kanapay (co to jest? :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deski parkietu wg za szerokie, tekstura na nich rozmyta, swiatelko przejarane szczegolnie ta w kacie z lewej strony pod oknem, wszechobecna biel bije troche po oczach, troche malo ciekawy kadr tak jakbys do konca nie wiedzial co chcesz pokazac, na co zwrocic uwage, ale kanapa super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie akurat kanapa podoba sie najbardziej przyznaj sie ze poprostu ja wyciołes ze zdjecia :P

podłoga spoko tylko troszke rozmycie z lewej strony przy kanapie kole po oczach....no i moze troszke jeszcze nie lezy mi materiał czarnych szafek... ale sam nie wiem... reszta bez zarzutow

pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

dzięki wielkie Panowie za komentarze i krytykę :) idę w złą stronę na to wychodzi :)

co do czarnej 'plamy' to u mnie nie jest aż tak czarno no ale jak mówicie że za czarno to za czarno :)

dzięki raz jeszcze za posty,

następnym razem będzie lepiej :)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności