Skocz do zawartości

Postac 3D: Adam Malysz


Noe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No,ten o wiele lepszy.Ujęcie w końcu normalne i dobrze że zakryłes łysinę czapką;)Wady-niedokonczny taki jakiś ogólnie,tekstury takie sobie,brwi mogleś zrobić hair'em,sweter wygląda jak lowpoly...Małysza to wcale nie przypomina ale ogólnie mi się podoba;)

Ps.Jak wrzucisz jeszcze 3 gotowe do finished przez następne 5 dni to uznam cię za Kefira;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie jest wcale podobny, no chyba że czapka.

Inna broda, inny nos, kształt głowy, skóra naokoło oczu za gładka.

A ubranie odwalone na byle jak, zwłaszcza swetr, i kąciki ust do wymiany,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki mafida, co wy z tym kefirem:) nie przesladujcie mnie. Mam chociaz nadzieje ze ten kefir jakos dobrze sie zasluzyl tutaj na forum

 

dzieki Ania. Nic nie podobny? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarz jak i ogólny charakter obrazka nijak mi sie nie kojarzy z Twoim tytułem pracy, ale gdybyś ubrał go tak jak jest kojarzony (kask i te piżamki co oni mają) oraz dał to w kolorze, to lepiej by się broniło. Póki co to jak dla mnie kojarzy sie z portrecikami z "commandos: behind enemy lines" ;) Powalcz z tym jeszcze jezeli masz siłe. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempo, styl i jakość prac rzucają cień Kefira na Twoją twórczość.

Zanieś te dwie głowy do wipa, zacznij je poprawiać i słuchaj co ludzie Ci piszą a nie wal główkami z posera jak z karabinu.

 

p.s. poczytaj sobie o oświetleniu trzypunktowym, ten portret by o wiele lepiej wyglądał w takim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się chyba mój Kefir przyjął ;p A sama pracka właśnie odstaje od poziomu Kefira moim zdaniem. In plus moim zdaniem. Mógłbyś dopracować ale możesz też z czystym sumieniem zostawić ją w finished i brać sie za coś nowego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta panna z linka mafida kogoś mi przypomina, jest jakoś dziwnie podobna do Młodej Kobiety zrobionej przez ciebie Noe ale to pewnie tylko takie wrażenie :) A Adam ma mały problem z mapowaniem na nosie... i gęsią skórką na twarzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem podobny, chociaz wyladniony;) Bardziej przypomina to troche karykature, niz portret.

 

Ale jest ladnie, klimatycznie. Jakbys srobowal go jednak jeszcze porzezbic, dodac lekki SSS na skore... byloby super. A jakbys nie upieral sie tytulem, ze to AM, to nikt by sie nie czepial;) Ot fajna glowka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik gdzie Ty masz te vizki z kradzionymi modelami? Troche to smieszne bo jak na ironie to kefir slynnal z kradziony modeli ale to nie topic o tym.

 

Odnosnie samej pracy to pomijajac ze do malysza malo podobny to jest lepiej niz ta panienka. Ciekawsze ujecie, lepsza prezentacja ogolnie lepiej. Nie jest to wypas ale moim zdaniem spelnia normy by wrzucic do finisha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... niema sensu dalej tego męczyć, następna główka będzie lepsza... ta jest taka bez wypasów, ale +\- wpożądku.

 

p.s. coś mi tu śmierdzi sami oceńcie :)

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=59499

http://forums.cgsociety.org/showthread.php?f=132&t=748586

 

ps2 ups chyba nie pierwszy to zauwazylem... nie wazne ;)

Edytowane przez kotisded
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności