Skocz do zawartości

Nowa szata evermotion.org


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sceny Kuby które pokazywał na forum są super. Reszta to wypełniacze kolekcji moim zdaniem, nie wnoszą nic do technik oświetlania znanych od lat i pokazanych choćby na archinteriors vol. 1 , 2 itd. Design niektórych wnętrz też nie przyciąga oka. Żeby nie te 4 wizki o których pisałem płyta byłaby w ogóle cienka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj nie podoba mi się. przykro bo strasznie poupychane się to wydaje wszystko. gradient na topie to już porażka. no i dział cg news... ojj bardzo poupychane i ciężko się to czyta. szkoda bo poprzedni layout miał potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wy się nie znacie na Dizajnie ot to! i na matetingu tymbardziej!

zresztą kto by się przejmował opiami jakiegoś malutkiego szarego forum!

 

Osobiście uważam że strona wcale nie wygląda jak śmietnik internetowy. Jest nadzwyczaj przejrzysta i klarowna, bardzo szybka no i oczywiście ikony kategorii w sklepie są bardzo wymowne.

:D:D:D:D:D:D:D

 

Ps. I jest nawet Coundown do wypuszczenie NOX'a :D

Edytowane przez Lis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archinteriors coraz gorsze ;] Fakt u Kuby przyjemne światło, reszta taka trochę mdła.

 

Layout mnie trochę przeraził :) newsy nieczytelne i strasznie to wszystko poupychane. Miałem lekką nadzieje że portal graficzny przy przeprojektowywaniu layoutu wymyśli coś bardziej oryginalnego niż kolejne bubu-glasslook- pasy :)

 

NOX - free? lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie przytłaczająca sie zrobiła ta strona. Milion obrazków i nie do końca wiadomo który czego dotyczy. No i są za małe jak na mój gust, chyba się do starego layoutu przyzwyczaiłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu logo "się nie ąbraca"?*

Ikony kategorii - wypas. Ale ja mam gust obłąkanej sroki, więc nie jestem pewien, czy fakt, iż mnie to przypadło do gustu, należy przyjąć jako komplement.

Czytelność strony - Zapewne i można lepiej, ale ja na webdesignie się nie znam, więc póki nie mam lepszego pomysłu - wolę siedzieć cicho.

 

* Dla niewtajemniczonych:

Edytowane przez Shogun 3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia wg. mnie. Letter-spacing w menu i dla Topów psuje czytelność. Upchany na główną stronę content z każdego prawie działu - masakra! Nie wiadomo gdzie kliknąć, nawigacja zerowa. Mogliby już sobie podarować 3 kolumnę z loginem i portfolios i poszerzyć CG news. Aż zaraz zrobię print screena i się tym pobawię;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG z tym nowym wygladalem, tak to jest jak sie nie zleci tego firmie od webdesignu...

 

ikonki w sklepie to tylko wtf? :/

 

edit: nie wiem jak u Was ale u mnie stronka otwiera sie niemilosierni dlugo :|

 

Bardzo jestem ciekaw opinii o Archinteriors Vol. 17 ludzi którzy się na tym znają. Dla mnie jedna scena warta uwagi, reszta na poziomie początkujących grafików.

 

bo jedyna osoba za nie odpowiedzialna (Kuba) wszystkiego nie ma czasu robic, druga osoba wlasnie skonczyla tam pracowac (pokazala pare exteriorow ostatnio na forum) a reszta jeszcze dlugo nie bedzie na takim poziomie jak tych dwoch Panow, hm swoja droga jak Kuba odejdzie to bedzie ciekawie, zreszta widac po about ze sa jakies problemy kadrowe?.

 

a szkoda...

 

pionier.

Edytowane przez Pionier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Isee
To taka pigułka na uspokojenie konieczna do zażycia po wizycie na ich nowej stronie.

no to mamy jeszcze 94 days darmowego wyluzowywacza

 

 

Are you guys thinking about developing a plugin for 3dsmax or something like that? if yes, could you please tell us about it?

 

Of course, we are working now on our own renderer. Considering the development of computing power, we want to base it on a physical solutions. We want to release artists from learning complicated settings from Mental or Vray, we want to create a render which is taking control of the settings and set all by itself. The artist can spend more time on the nature of the scene, light arrangement and other details.

We also finished work on multifunctional internet communicator and few games, mostly free available. We plan as well development of games production section.

 

http://www.querier.net/interviews/40-designs/143-interview-with-evermotion-team.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"lol, przeciez to jest max3d przerobione" - a max3d.pl przobiony cgtalk :)

 

Pionier - jak zwykle wydaje ci sie ze wiesz najwiecej a tak naprawde nie wiesz nic...a rotacja kadrowa jest była i będzie...zresztą sam się podobno przekonałeś na własnej skórze jak to bywa.

 

A strona jak strona, może sie troszke dłużej ładuje i i trzeba oczy otworzyc i poczytac zeby wiedziec w co sie klika i tyle...no ale wszyscy wiemy ze nic nie dorówna oryginalnemu designowi mojego ulubionego max3d.pl

 

"Swoją drogą to tą firmę ktoś kieruje czy kieruje się sama ?" - nie, perpetuum mobile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marchewka, myślę ze ja raczej wiem więcej o e niż ty wiesz o mnie, poza tym nie wiem nic więcej niż można się domyśleć samemu lub usłyszeć od byłych pracowników e, napisałem coś tak specjalnego ze tylko do mnie zwróciłeś się tak osobiście :)? hm a może gdzieś nieprawdę napisałem? jeśli uważaj ze nowa stronka jest ok to Twoja sprawa, ludzie tutaj uważają inaczej :P

 

jesli masz jakis problem ze mna to zapraszam na gg,

 

życzę powodzenia :)

 

edit: mrw tak jakos pod marchewke panie e

Edytowane przez Pionier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona powinna być przejrzysta i łatwa w odbiorze. Obecna design portalu nie spełnia tych warunków, co gorsza takie coś powinno być nie do zaakceptowania w przypadku w którym chodzi o portal, który ma zarabiać... To wygląda jak jarmark a nie luksusowy sklep ...

 

Nie wyszło wam i to jest fakt, nie ma co pluć żółcią... Mógłbym tutaj radzić posłuchania tych opinii, ale z drugiej strony i tak będziecie mieli to gdzieś, bo traktujecie max3d jak bandę nieudaczników... ;)

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

 

edit: "..."ludzie tutaj uważają inaczej :P " - a czy ja mówie ze to źle, dobra krytyka jest jak najbardziej na miejscu. " - To po co te nienawistne posty ? Trochę dobrego pi ar nie zaszkodzi ;P

Edytowane przez MF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..."bo traktujecie max3d jak bandę nieudaczników." oj MF dobrze wiesz ze tak nie jest a jak juz to raczej całkiem na odwrót :P...zreszta kazda opinia jest brana pod uwage nawet ta najbardziej złosliwa...dziwi mnie tylko dlaczego taka ostra krytyka jest tylko ze strony rodaków....btw sorki troszke offtop sie zrobił...ja nie jestem od PR :P

Edytowane przez Mrw1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiem, że tak jest... Błagam ! No może trochę przesadziłem ze stwierdzeniem, ale jak daleko pamięcią sięgam to ignorowanie komentarzy z max3d było w E na porządku dziennym... Ja ignoruje wiele osób, głownie kretynów, więc stąd takie wnioski.

 

Krytyka nie jest tylko ze strony rodaków... Widziałem posty na waszym forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam się nie znam na webdizajnie, ale strona poprostu mi się nie podoba. Moim skromnym zdaniem wersja stara była:

 

1) czytelniejsza

2) wygodniejsza w użyciu

3) łatwiejsza w odbiorze

4) mniej oczojebna

 

Jednak jak to mówią "nie moje Zoo, nie moje małpy"

 

(nowe allegro tez mi się nie podoba, choć powoli zaczynam się przyzwyczajać do niego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrw1980: nikt nie zaczyna tutaj wojny o Evermotion :) Lajt. To tylko zwykła krytyka. Layout mi się po prostu w ogóle nie podoba. Nieczytelne, ciemne, naćkane wszystko w kwadraciki. Szkoda, że nie dopieściliście po prostu poprzedniego layoutu. Swoją drogą projektując nowy layout max3d.pl inspirowaliśmy się po części zagranicznymi serwisami min. też Evermotion. Zmieniliście layout na gorszy, może nawet brzydszy niż nie odświeżany od 2003 roku 3dluvr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności