Skocz do zawartości

pojazd 3d: INFERNO Concept Car "SOUL"


3Dart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ostatnio mnie chwilkę nie było :P, pracowałem nad nowym konceptem :). Tym razem koncept który nazwałem "SOUL" nie będzie taki futurystyczny jak poprzednie cary. Na razie podrzucam 5 renderów, w trakcie jest jeszcze 1 który wrzucę jak się wyrenderuje, siatkę i czyste rendery też się znajdą poźniej :). Zapraszam do oglądania i komentowania :P

 

Soft:

3ds Max 9

Render:

Mental ray

 

soul_01.jpg

 

soul_02.jpg

 

 

soul_03.jpg

 

soul_04.jpg

 

soul_05.jpg

 

peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mnie się kształty baaardzo podobają, ale wyobrażasz sobie czymś takim jeździć? masakra, zwis przedni dłuższy niż koło! jakbyś to zmieścił w normalnych proporcjach to dla mnie byłaby rewelacja, a tak po prostu ciekawy koncept, model dopracowany, ale render mógłby chyba mieć trochę więcej klimatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu poprawiać przodku :P, dobrze wiemy że znajdą się ludzi którym będzie wszystko pasować, ludzie którym coś tam nie pasuje i ludzie którym wszystko nie pasuje ;P. Trafienie w ludzi gusta to jak szukanie igły w stogu siana ;P

 

pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiemy że znajdą się ludzi którym będzie wszystko pasować, ludzie którym coś tam nie pasuje i ludzie którym wszystko nie pasuje ;P. Trafienie w ludzi gusta to jak szukanie igły w stogu siana ;P

 

pozdro !

 

to prawda ale mimo wszystko przód jest lekko za długi(a ja z natury czepialski nie jestem :-) )

a ja tak to mniej więcej widzę (proszę wybaczyć moją małą dokładność ale to na szybko robione)

soul02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny fajny ten koncept - ale przód przesadzony zdeka :) - zaburza resztę bryły i pomimo tego że jego krzywizny płynnie biegną aż do kupra to ma się wrażenie, że przód jest dopasowany od innego auta- taki body kit z innej parafii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema all

 

jako ze jestem po mechaniku to stwierdze iz oryginalna wersja przodu by sie dupiato sprawowala, samochod nie ma prawa pod wzgledem techniczno-wytrzymalosciowo-technicznym jezdzic poprawnie z takim przodem chyba ze ma tam silnik v20 w jednym rzedzie:P ale nie znam istniejacego rozrzadu ktory takie cos łapnie, tym bardziej ukladu ktory przeniesie to na biegi....

IMO zrob wersje z krotkim przodem, popraw materialy i bedzie zaje***szczo :D

 

peace man

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna animka ale wystarczyloby gdyby trwała 20-30 sekund bo teraz taka nudna jest jak autko się ponad minute obraca w jedną strone :) Samo auto mi się podoba chociaż ten przód... ale to juz inni powiedzieli :) A co do materiałów to nie wiem czemu sie przyczepili, jak dla mnie moga zostac takie jakie są, wkońcu to tylko koncept i realistyczny nie musi byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny modelik mnie się podoba właśnie z oryginalnym przodem a nie z jakimś pyskiem mopsa, Wiadomo prowadziło by się to ciężko ale kto by się tym martwił przy takiej Furze. Materiały faktycznie troszkie plastikowe.

 

Zapytam z ciekawości 3Dart czy przypadkiem twoim natchnieniem nie był Aston Martin DB9

i pytanie 2 zastanawialiście się ile taki sprzęt by kosztował jak by juz ktoś go zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to niemożliwe? Możliwe, skoro jest :P

 

Zapomniałem dodać, że bardzo mi się podobają Twoje pomysły. Zwykle wolę patrzeć na niszczone starocie, a te wypięknione renderki współczesnych modeli omijać, ale w przypadku Twoich samochodzików jest inaczej. Brakuje im tylko dobrego zaprezentowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności