Skocz do zawartości

ChC.14: Kosmiczne cmentarzysko by atheg


atheg

Rekomendowane odpowiedzi

Final pracy wyglada nastepujaco:

 

koscmentcopy9l.jpg

 

Jest to kosmiczne cmentarzysko... będące złomowiskiem wszelkiego rodzaju pojazdów które niegdyś przemierzały wszechświat. Klimat miał byc złomowiskowy i chyba taki wyszedł. Przyznam, że jestem zadowolony z rysunku, choć wiadomo, że mankamentów w nim nie brakuje. Jest jakims kolejnym etapem dla mnie. No i udało mi się przy okazji przełamać przy nim troszkę. Zawsze to miło.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników i głosujących w sondzie.

 

Tu link do dużej wersji:

 

http://i291.photobucket.com/albums/ll311/atheg/koscmentcopy9_final-1.jpg

 

a tu do miniatury do sondy:

 

http://i291.photobucket.com/albums/ll311/atheg/miniaturkadosondy.jpg

 

 

Nie wiem jak to będzie, jeszcze się nie próbowałem w takich klimatach za bardzo. Na razie szkic i zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

koscment_small.jpg

Edytowane przez atheg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No wiem właśnie :) Siedzę robię... Ale przeraża mnie to ujęcie co wymyśliłem, brakuje mi strasznie warsztatu ... Będę wrzucał na bieżąco co się urodzi.

 

Up:

 

koscmentcopy1.jpg

koscmentcopy3.jpg

koscmentcopy4.jpg

koscmentcopy5.jpg

Edytowane przez atheg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to tak sobie w tych kolorach poszukuję. Być może przez to cierpi czytelność. Postaram się nad tym popracować. Dzięki za uwagi. Nie dość, że cenne to jeszcze miło że się coś podoba :) Ostatni update na dziś raczej:

koscmentcopy6.jpg

 

Pozdrawiam i dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz też tak sobie w którymś momencie pomyślałem.. Zobaczymy co się da z tym zrobić. Tylko dwie, trzy godziny będę mógł poświęcić jutro na tę ilustrację niestety. Ale nic to postaram się jakoś bardzij zasugerować kosmiczność cmentarzyska niż tylko wrakami pojazdów, chociaż przyznam, że efekt złomowiska to właściwie coś o co mi z grubsza cchodziło. Tyle, że może odjechałem od tematu za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe, choć na mój gust trochę zbyt tłoczno... kosmonauta ginie. Gdyby choć rozjaśnić nieco kontener za kosmonautą, wtedy jego postać byłaby bardziej widoczna. Myślę sobie też, że jedno sztuczne światło na obszar, gdzie stoi kosmonauta stworzyło by grę planów jednego, gdzie dominuje sztuczne światło i drugiego mrocznie obrysowanego światłem księżyca.

 

Niemniej spoko spoko... możesz kontent napić się piwka po niezłej robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności