Jump to content
Sign in to follow this  
Master Kiełbaster

Anioł: Anioł płci przeciwnej (for sale) :)

Recommended Posts

Swoją pracę pt. \"Anielica na sprzedaż\" stworzyłem sam. Inspiracją do niej były wyprawy do supermarketu - świątyni konsumpcji. Pracę zrobiłem w : 3ds max 6 z pluginem Shag Hair, tektury zostały namalowane własnoręcznie w Adobe Photoshop 7.0.

angel.jpg

ryj01.jpg

ryj02.jpg

ryj03.jpg

ryj04.jpg

ryj05.jpg

[Wyedytowany dnia 17-6-2004 > Master Kiełbaster]

[Wyedytowany dnia 17-6-2004 > Master Kiełbaster]

[Wyedytowany dnia 4-7-2004 > Master Kiełbaster]

Powodzenia Master... Narazie dobrze Ci wychodzi :) Nie licząc włosów...(mam nadzieję, że je zrobisz = wymodelujesz/sfurujesz...)

Pozdr

I nie licząc ust... jakoś jej tą dolną wargę wywaliło... no i ewidentnie brakuje detali ale na nie przyjdzie czas, prawda?

Włosy zrobię 3d o ile uda mi się ujarzmić demo shag haira (jeśli to się komuś udało to bardzo proszę o kontakt na u2u :) ). A co do detali to jakich dokładniej brakuje?

Tu mikro nano update:

ryj06.jpg

Teksturę zrobię od nowa.

Doprawdy ta teksturka przeszkadza w oglądaniu. Wszyscy wiemy że to ładna dziewczyna! Chyba za nisko zrobiłeś jej szczękę (tuż przy bródce). I UCHO- jakieś takie rozepchane. Możesz wrzucić czysty model z frontu i z boku?

wydaje mi się że szyja jest za szeroka, ucho zniekształcone, dziurki w nosie troszkę za duże, bródka za szeroka (a może nawet cała żuchwa) - jeśli to ma być realizm (?) a jeśli ma być podobna do tej na zdjęciu to jeszcze kilka rzeczy

ale i tak nieźle Ci idzie, przynajmniej jesteś aktywny...

Podobnej do tej na zdjęciu nie mam szans zrobić, staram się tylko zrobić coś człekokształtnego :) i wmiarę realistycznego. Ucho faktycznie było zniekształcone, teraz jest chyba troszkę lepiej, dziurki w nosie i bródkę zmniejszyłem. Szyja się zmieni jak będę przypasowywał głowę do reszty ciała.

ryj09.jpg

ryj10.jpg

ryj11.jpg

jezeli nie chcesz odwzorowac idealnie referencji, to pierwsze co sie rzuca w oczy do poprawy :

- usta (taki nijaki ksztalt; wiecej detali; i zrob bardziej pelniejsze, glownie gorna warge)

- nos nie wiem co w nim jest nie tak, ale jest ;p ( proponowalbym znalesc jakas refke z ladniejszym nosem )

- luki brwiowe ( moim zdaniem za szybko opadaja w dol, nadajac jakby mimice smutku, tymczasem oczy sa powazne co nie pasuje do siebie )

- dolne powieki oczu ( wiecej detali, szczegolnie tuz przy wewnetrznym zlaczeniu z powieka gorna )

sie rozpisalem, ale to wiesz moge sie mylic :D jak cos to olej mojego posta eheheh

pozdro i powodzenia

Zejście łopatek za za daleko - przybliż je do siebie

musisz łokcie uwydatnic:D

Pozdr

giorgione

mila buzie wymodelowales :) mi sie podoba no pare poprawek wytkneli ci poprzednicy

glowka jest fajnie wymodelowana :D hmm a cialo... musisz troszke poprawic :D Nogi sa za cienkie, rece chyba tez:D

bardzo fajnie to wygląda. Ciało nie za chude co jest ieststy popularne. Poporostu prawdziwa kobita :)

No nie wiem czy aż tak .. ale chciałem się do czegoś przyczepić :)

Moim zdaniem to z lewą nogą jest coś nie tak,no i jak wyżej już ktoś wspomniał ma płaskostopie.

Fajowo tylko szyja za dłuuuuuuuga :)

czekam na updaty, fajnie to robisz

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy