Skocz do zawartości

Anioł: Anioł płci przeciwnej (for sale) :)


Rekomendowane odpowiedzi

Bo to anioł :)?

 

Fajnie wygląda. Ciekawy pomysł, dobre wykonanie, ale fakt jest taki, że nie popracowales nad oswietleniem ;)... Tekstura skóry też mi nie pasuje ;)..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 225
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

generalnie bump jak bump, nie wiem jak u ciebie, ale u mnie w marketach jest bardzo bardzo jasno, tymczasem u ciebie ciemno, prawie jak po zamknieciu, a lampy dalej sie swieca....

 

co do tego bumpa to nie wiem jak ci pomoc ;/

obys sobie poradzil !

powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ide poszukac czegos na tan temat chyba na forum cgArchitect o tym bylo ale pewna nie jestem

na podloge walnij jakis brudzik i papierki od opakowan

moim zdaniem to ona ma troche za maowa skore

no fakt troche ciemno innego renderka nie probowales ?

 

edytuje bo cos znajlazlamlight tracer tutorial

 

lightracer settings tu musisz caly topic przeczytac

 

jak cos jescze mi w lapy wpadnie to zaraz dam znac

no to lecimy dalej

 

light tracer tuttek

light tracer tutorial w pdf spakowany

radiosity light tracer tu sie musisz zameldowac na forum

ok jakbym cos znalazla jescze to wrzuce ci poprostu

co do skorki to dosc duzo tutkow jest na ten temat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tania cena za tani towar to sie oplaca.........

 

Za krutkie nogi , za maly biut i za dobrze ubrana... za male skrzydla , do bani lakiet na palcach stup i makijaz hmmm jak by po pijaku sie malowala hehehehe :D

 

Ale za to sklep jak na polskie sper markety to oryginalnie wyglada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez MeG

...kolo regalow dodalabym jeszcze troche papierkow na podloge i moze jakiegos maluch ktry sie gapi na anielice taki maly brzdac z misiem albo lalka z paluszkiem w buzi ;) ...

 

Zgadzam się też dodałbym tam coś jeszcze, co mogłoby zainteresować odbiorcę trochę bardziej. Teraz ten aniołek wygląda dokładnie tak samo jak ta duża gumowa lalka, którą ostatnio widziałem (przez przypadek ;) ) w sklepie dla dorosłych :). No może tamte nie mają skrzydełek, ale to chyba niewielka różnica.

 

[Wyedytowany dnia 13-6-04 > Fafex]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heyka master ! gratuluje nominacji bo ci cichcem kibicuje

co do tego co powiedzial sid to sie nie zgadzam .. panienka /anielica wyglada znaczniej lepiej jesli nie jest idealan a skrzydla nie moga byc wieksze bo do kartonu nie wleza

a master swietna robota wrzuc cos na podloge ( jak nie dziecieaka to pluszowego misia bez lapki )

brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooooo, włosy jak dla mnie odlot :D. Po prostu znacznie lepsze. Może trochę nad skrzydłami popracuj? Powiedz jeszcze, czy ona ma być... ehm, plastikowa, czy żywa? bo jeśli żywa, to dodalbyś jej jeszcze może trochę szczegółów na skórę - coś więcej niż jest, bo narazie jest plastik/guma/chloera wie co. Odlot poza tym :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym mial inny pomysl mianowicie:

 

zrobic model faktycznej lalki z pudla na wystawie, a przy tym modelu stala by ta grzeczna dziewczynka, i np ozywiala by ta lalke.

 

daj wkoncu jakis wiekszy render !! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności