Skocz do zawartości

Call of Juarez "bound in blood" koncepty


WWWoj

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz dzieki!!

Serio: Wisi pare domków nad moim biórkiem :), jezeli chodzi o "wiedzmina" to mam artbooka i pamietam jak bylem zajarany nim i oglądałem ze szczeną na podłodze :)

 

Tasior:Jezeli chodzi o olówek to zazwyczaj szkicuje sobiez zgrubsza zarys zeby sie trzymalo kupy a pozniej cienkopisem juz dokładniej. W pracy koledzy zasuwaja często od razu z cienkopisem, ale ja jeszcze nie mam takiej pewnej łapy i czesto szkicuje wczesniej, szczegolnie przy dokładniejszych bardziej skomplikowanych projektach.

 

dorzucam jeszcze speedowe takie koncepty klimatu do levelu z indianami w yosemite:

Copyright by Techland

indianie.jpg

Copyright by Techland

Edytowane przez WWWoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość dekiel

świetne! widac ze czapisz baze i bedziesz szedl ostro do przodu:) tak btw: jak bys to podsumowal to ile mies nad tymi wszystkimi rys siedziales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Wam, jak juz tacy wymiatacze piszą ze jest ok to ciesze się tymbardziej :)

Ciezko powiedziec ile nad tymi pracami siedziałem, jest tego jeszcze sporo wiecej, szczegolnie do leveli, do postaci tez robiłem takie mixy jak inni a to troche zajmowało :), wrzuce pożniej jeszcze wiecej rzeczy. Ogolnie prace nad grą trwały około 1,5 roku, ale koncepcje robilismy do pewnego momentu pozniej ja np. pomagałem przy texturach i robiłem arty promocyjne i inne takie tam 2d potrzebne.

Na razie wrzucam dla odmiany wzór na koszulke:

(dobrze wygląda na hostessach :])

Copyright by Techland

tshirtwhite.jpg

tshirtstlu.jpg

Copyright by Techland

Edytowane przez WWWoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Wam wszystkim za komentrze zacni forumowicze :) jako ze narazie dostaliśmy szlaban na pokazywanie czegokolwiek, nic narazie nie dorzucam.

Reanimator: Jakby co, to ja robiłem "Wiedzmina" komórkowego :] i "Call of Juarez" mobile tez, wiec w sumie miałeś racje :] i w sumie tez uwazam, ze wiesiek gorzej nam wyszedł niz coj :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności