Skocz do zawartości

showreel 09


marcool

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Limp Bizkit oczywiscie wie, ze uzyles ich utworu? :D Wierz mi lub nie ale moze sie ktos doczepic o to. Osobiscie totalnie mi ta muza nie pasuje tutaj. Nie wspolgra nijak z animacja - muza sobie a animki sobie. Z reszta caly montaz sprawia wrazenie niestarannego - w momencie gdzie pojawia sie taka postac podswietlona od tylu i kroczaca w strone kamery - pojawiaja sie jakies napisy, ale nagle sa tak "na chama" uciete. To juz trzeba bylo uciac zanim sie pojawily..

Same animacje nie wprawiaja w zachwyt ale tez nie sa zle. Sredniaki (oceniam jako widz a nie animator. Ale tez koles ktory przyjmuje do pracy nie jest animatorem z reguly i ocenia na podstawie tego co widzi ;))

Na koncu podajesz adres nieistniejacej strony i mail na poczta.fm... hmmm... Zgadnij czy to podnosi twoja wiarygodnosc w oczach potencjalnego klienta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje zakupić sobie kawałek pod animacje na jednym z serwisów... koszt ok. 30dolarów, czy euro... nie jest ceną z kosmosu, a jednak podnosi jakość prezentacji...

 

nieistniejąca strona, to pewnie jakiś chochlik... ;P

 

pozdrawiam!

 

powodzenia! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje. Myślę że skoro reel prezentuje umiejętności animacji postaci można wyabczyć całą resztę. Obserwując postępy oraz efekty prac jakie miały czas przez ostatnie miesiące można powiedzieć że rośnie nam niezły animator ;)

 

Pozdrawiam i czekam na kolejne szorty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym dinozaurem to trochę nie bardzo bo on powinien chodzić w taki sposób że trzy nogi zawsze stykają się z ziemią. Mówię o spokojnym chodzie takim jak na animacji nie o żadnej szarży ;)

A i LB nie pasuje do tego reela, poza tym fajnie animujesz te postacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest animatorem, to reel fajny. Tak jak napisał któś wyżej Syzyf naprawdę niezły. Darmowe skrzynki u osób nie będących firmami to standard więc nie ma się co czepiać. Mi się podobało a oceniam jako pracodawca przeglądający różne rzeczy jakie dostaje od grafików. Klient oceniający takie rzeczy zwykle wie na czym skupić uwagę. Od montażu albo kamery (czy oświetlenia) są inni.

 

edit: literówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności