Skocz do zawartości

Pojazd 3D : Ferrari Modena


MC-Maxim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

 

Kiedys juz wrzucialem tu ten model ale wywaliłem ... teraz wrzucam ponownie. Miałem jak zwykle z 2 miesieczny przestój a dzisiaj zrobilem reflektory ... moze wreszcie skoncze kiedys ten model. Reflektory nie są wierną kopią oryginału (cieżko zrobi takie przynajmniej dla mnie) Bede je jeszcze poprawial. Teraz zabiore sie moze za lampy tylne i silnik. Pozdrawiam ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 197
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czesc:) nom niby fajnie zapodaj go bez bez lakieropochodnego materiali wtedy bugi wyjda:) juz teraz na oko widac gorna czesc maski chyba lekko zdeformowana ale wszystko wyjdzie jak pokazesz furke bez materilu :) lakieropochodnego :) narazie to tylko ogolnie fajnie sie zapowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by MC-Maxim

A kto to jest ? aaaaaaaa ... Ten uzytkownik forum ktoremu sie nigdy nic nie podoba ...... nie. Nie bede na niego czekał.

 

[prowokacja alert] :D

W sumie dobry sposób, zmotywujesz sikhama do jeszcze głębszej analizy bugów.

 

Mi się podoba, czekam na postępy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska jest krzywa i źle spasowana z resztą nadwozia, linia okien (z boku) brzydko się załamuje przy końcu drzwi, przednie nadkole krzywe, dach wygląda na wklęsły na 2 renderze:) Więc jak na razie sie nie prezentuje okazale IMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok rozumiem Twoje modele są za dobre by je krytykować lepiej żyć w błogiej nieświadomości

 

jeśli chcesz lukrowania to zmień forum na np. threedy ale wiedz że z kilkoma ludzmi z tego forum śmiejemy sie do rozpuku czytając pewne komentarze

 

tylko ludzie słabi w te klocki boją sie krytyki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ... wlotu brakuje. Co do poszerzenia to nie bardzo bo teraz ma odpowiednią szerokość ... takaj jak blueprinty. A co do maszki to napewno to poprawie, z tym ze to bede roibl juz na samym końcu. Myśle że teraz zrobie tylnie światła i zabiore się za silnik :) Aha ... i wcale nie uważam ze moje modele sa az takie dobre ... nie są złe i nie są Bardzo dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ... moze zrobie rendera bez lakieru ale szczerze mowiąc nie zalezy mi na wyeliminowaniu bledow. No chyba ze byly by bardzo wielkie i rażąca, a mysle ze takie nie sa. Poprostu nie bede sie z tym paprał bo nigdy bym tego modelu nie skonczyl a jeszcze duzo do roboty :) Pozdrawiam !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by MC-Maxim

Ok ... moze zrobie rendera bez lakieru ale szczerze mowiąc nie zalezy mi na wyeliminowaniu bledow. No chyba ze byly by bardzo wielkie i rażąca, a mysle ze takie nie sa. Poprostu nie bede sie z tym paprał bo nigdy bym tego modelu nie skonczyl

 

pozostaje współczuć ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem twojej argumentacji... Zupełnie... Gdybyś robił ten model na jakiś określony termin, któego nei możesz przekroczyć to jasne że nie warto pewnych rzeczy dopracowywać. Ale robisz go dla własnej przyjemności (chyba) i robisz go na odpieprz. Nawet nie specjalnie trzymasz się blueprintow, Na renderach, które dajesz widać że światła mają zły kształt, brakuje kilku wlotów powietrza. Ale rób jak chcesz... masz ambicje zrobić przeciętny (albo nawet nie) model to pracuj w takim systemie dalej. Jak nie, to nie bój się krytyki.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi MC-Maxim\'ie, trudno powiedziec, bo na tej czarnej plamie smoly nic nie widac, a na tej szarej miniaturce, to widac od razu, ze za male wygladzanie dales, ponadto jak ciales rowki to porobily sie \'zlamania\' na liniach wczesniej prostych. blacha wyglada jakby byla z papieru, i co jeszcze wazne: widac, ze pan MeshSmooth Toba ZAWLADNAL, nie panujesz nad nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co powiem ci jedno, poc co robiles tego WIP-a ja nikt nie moze ci wytknac blendow mowisz ze nie bedziesz baboli poprawial. Przecierz o to chodzi zeby zrobic jak najlepszy model. Jak tos ci zwrocil na to uwage to go zjechales, na moj gust jestes burakiem ze wsi. A pozatym to ten twoj samochodzik wyglada beznadziejnie z tym lakierem widziales zeby ktos nakladal lakier przed skonczeniem pacy, odnosze wrazenie ze podniecasz sie teksturkami czyli tym calym lakierem, a przecierz i tak ten twoj lakier wyglada jak kupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja reaktyweacjo cos ci chyba pogoda nie sluzy.Co sie rzucasz jak ci nei pasuje to tu nei zagladaj a jak nie wiesz po co jest VIP to przeczytaj do niego opis strone wczesniej.Mc podoba mi sie futka tylko te twoje ujecia daj z widoku na wprost bo od tych katow to dostane choroby morskiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Work in Progress (WIP) (Forum Moderators: Batou, MareG, akdsn)

Nie jesteś pewien czy uda ci się osiągnąć zamierzony efekt? Czy po prostu chcesz pokazać swoje umiejętności? Tutaj na pewno otrzymasz przydatne komentarze.

 

Taki podpis Sikham widnieje pod Vip-em zreszta nei widze zadnego powiazania miedzy tym czajnikiem na kolkach a ferrari MC.

ps.

odkad sikham zaczoles postowac na tym forum swoje prace, wcale twoje umiejetnosci nie poszly w gore wytlumacz mi to !!! samochody masz na jednym poziomie....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez robie modene :) (choc nie robie od 2 miesiecy :p) niedawno ogladalem sobie na zywo z kazdej strony i stwierdzilem ze jest ladniejsza niz na fotkach :D

a w Twojej brakuje kilku linii, np. takiego jakby trojkata za przednim kolem

poza tym swiatla troche nie podobne zrobiles, ale wiem ze sa trudne bo sam zaczynalem od nowa z 5 razy i dalej nie jestem z nich szczesliwy :)

silnik jest super, ja go robie zeby tylko bylo widac ze cos tam jest :)

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności