Skocz do zawartości

Nie znasz tytułu piosenki/wykonawcy, pisz tutaj


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo potrzebuje piosenki, ktorej wykonawcy nie znam a tytul..hm..z tego co pamietam to bylo "summer love" lub samo "summer". teledysk do tej piosenki widzialam tylko i wylacznie na vivie polskiej i lecial dosc rzadko, piosenka jest po angielsku ale sadze ze wykonawca jest polski. teledysk dzieje sie na jakiejs pieknej plazy, za granica, sa dwie kobiety i dwoch mezczyzn, nie jest to zadne techno ani nic w tym stylu, bardziej cos podchodzace pod polskie r'n'b, lekkie, przyjemne dla ucha. jelsi ktos tylko wie o co chodzi bardzo prosze o wiadomosc na mejla [email protected] z gory dziekuje:) pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Twarożek

Szukałem tutaj:

http://www.rmf.fm/au/?a=am

Ale nie znalazłem. Patrzyłem po tytułach i wykonawcach, powinno być ich dwóch, ale znalazłem tylko jedną piosenke - Eugenia Vlasova feat. Andru Donalds: Wind Of Hope. Fajna. Oczywiście reszte (nie wszystkie) przeszukałem.

 

 

Ale wiecie wogle o co mi chodzi z tą piosenką :)?

 

PS. Nadal poszukuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszukalem temat, ale nie znalazlem, jesli to bylo przprasham serdecznie hieh:P. Zna ktos tytul muzyki z reklamy jesli dobrze pamietam OPLA?? reklama ta byla jak wyszedl niedawno film Zorro i muza byla al'a z tego filmu??:).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koniack

A wie ktos moze jak sie nazywal ten utworek z reklamy heinekena z romario i zola albo tej reklamy canona z ligi mistrzoow co aparaty robily fale meksykanska??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z heinekana, reklamy nie widziałem ale może chodzi o Teddybears Sthlm & Mad Cobra - Cobrastyle.

Ja natomiast szukam tu pierwszy raz kawałka.

Jest to utwór często puszczany w Radiu Bis, czeski zespół który śpiewa w refrenie:" uwaha uwaha, palene tytoni a powoduje raka" jak ktoś to zna to niech napisze.

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam tytulu i autora takiej fajnej piosenki ktora dopiero co w Wiadomosciach leciala (chyba TVP2), jak pokazywali mecz Polski z Niemcami ... taka smutna piosenka jak i wynik dla polski ...

 

Cos tam ... yesterday ... anyway

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak się nazywa muzyka z filmu Leon zawodowiec?? (ona leci chyba juz prawie pod koniec filmu i t jest chyba główna piosenka tego filmu)

I w rekalmie citroena leci taka pisoenka z takimi słowami: ajkend bugi, ugi, bugi...

Jak się nazywają te 2 piosenki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze to albo Sting - Shape Of My Heart albo Bjork - Venus As a Boy. Obie te piosenki mi się z tym filmem kojarzą ale nie mam pewności czy o to chodzi.

 

Dzięki, Lucas.

Z Leona zawodowca to była piosenka Sting - Shape Of My Heart.

A co do tej reklamy citroena i "ajkeng bugi, ugi, bugi..." to wiecie coś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tytułu ani wykonawcy, ale wiem ze jest to rock, niekiedy leci to na rmffm, z początku gra na gitarze, a potem spokojnie spiewa, kiedys myslalem ze to nirvana, a potem ze to nickelback. niewiem. moze mi ktos pomóć ? moj numer gg to 3380351

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jerry_987654321

nie wie ktoś jaki jest tutuł piossenki której polska wersja to :"ona zjawia sie jak ćma późnym latem gdy poranki....."potrzebuje to po angielsku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy może ktoś zna tytuły piosenek i piosenkarzy którzy śpiewają najbardziej popularne teraz piosenki . Chodzi mi o piosenki jakie lecą obecnie np. w RMF FM radiu Zet. Interesuje mnie gatunek pop, rock, dance. Jak będę znał wykonawców i tytuły to sobie będę mógł ściągnąć utwory z internetu. Z góry serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wam , kiedys w radio usłyszałem jakis stary kawałeczek polskiej

wykonawczyniu :) i co najdziwnieszje w tym nieznam jej tytułu ani

wykonawczyni , moge przypuszczac tylko...

Jesli zancie piosenke której słowa lecą tak " niema wody na pustyni

a karawana dalej niechce isc..." to podajcie wykonawczynie ,a słowa piosenki którą w re-dijioł słyszałem to

" ... High film super star ... " (to polska piosenka), dodam jeszcze ze leciała ona

gdzies ok. 22-23 godziny na stacjach (Trójka, RMF FM ,Zetka) :)

 

obyscie wiedzieli :D pozdrawiam i dzieki z góry :rolleyes:

ps. ale sie zamotałem

 

KLICEK -> łer ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozioo -> zle sie zrozumielismy , mnie nie chodzi o "bajm - niema wody na pustyni" tylko te drugie piosenke (jej słowa "... high film super star") taka

rockowa z deka była. :/

edit: sorka , literówka :) , a pisze ponieważ wydaje mi się ze ta sama wokalistka spiewa ta piosenke co sa te drugie słowa :P , D.U.D.E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności