Skocz do zawartości

Blind Guardian w Polsce


Matchias

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Miałem jechać, bo Blind Guardian to moja ulubiona kapela, ale chyba sobie jednak daruję ten wyjazd. Nie chcę sobie psuć wrażenia po zobaczeniu ich w 2007 roku na festiwalu w Wacken. W Płocku na pewno lepiej nie zagrają, a nagłośnienie też nie będzie takie jak na WOA :P

W dodatku już w tym roku trochę koncertów widziałem i mam jeszcze inne w planach, tak więc mój wyjazd do Płocka jest mało prawdopodobny. Ale życzę Wszystkim udającym się na koncert miłej zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jechać, bo Blind Guardian to moja ulubiona kapela, ale chyba sobie jednak daruję ten wyjazd. Nie chcę sobie psuć wrażenia po zobaczeniu ich w 2007 roku na festiwalu w Wacken. W Płocku na pewno lepiej nie zagrają, a nagłośnienie też nie będzie takie jak na WOA :P

W dodatku już w tym roku trochę koncertów widziałem i mam jeszcze inne w planach, tak więc mój wyjazd do Płocka jest mało prawdopodobny. Ale życzę Wszystkim udającym się na koncert miłej zabawy :)

 

Nie czaje. Ulubiona kapela, za darmo.. ja bym lecial tam z piana w zebach.

 

To nie musi byc wcale takie zle jak myslisz. Bedzie tam kupa ludzi. Rok tem sciagneli Therion'a i mysle ze oni wiedza co robia. To nie bedzie Wacken ale wrazenie tez napewno bedzie dobre.

Jak kapela mi sie podoba na zywo to chce ja ogladac i nastepnym razem a nie bac sie ze popsuje dobre wrazenie.

Dobre koncerty sa nawet w malych klubach wiec nie wymiekaj ;)

 

Bierz dupe w troki i na koncert :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale już mam trochę dość koncertów. W tym roku też byłem na Wacken i mi się już "przejadło" słuchanie muzyki na żywo. Na początku roku byłem na Saxon i Iced Earth. Do tego mam już bilety na koncerty Papa Roach, Behemotha i Amorphis. Więc na tych Blindów - mimo tego, że to moja ulubiona kapela - już mi się nie chce jechać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności