Skocz do zawartości

Wiz:KUCHNIA


TM...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wrzucam wizualizację kuchni zrobioną w wolnym czasie, na podstawie zdjęcia referencyjnego.

Całość wymodelowana w 3dsmax 2010. Render w mental ray, delikatnie obrobiony w PS. Las za oknem to zdjęcie.

C&C mile widziane.

 

 

 

kuchnia01f.jpg

 

 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ten noise przy bumpie dodaje uroku, ale rzeczywiście jest przesadzony jak koledzy pisali :) Jeśli używasz arch&design, to mógłbyś dać jeszcze jakiś max distance w refleksach dla płytek, coby ziemia subtelniejsza była, no i wtedy pełen wypas, heheh.

Ale i tak jest bardzo, bardzo fajniutko.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że się łatwo podniecam ;) Widząc tą wizkę widzę wreszcie jak można wykorzystać potencjał mentala. Do tej pory nie widziałem obrazu mentalowego, który by tak zbliżył się jakością to tych tworzonych przy użyciu V-raya. Mental daje dobre efekty, ale zwykle jednak, są mało realistyczne, a bardziej ilustracyjne. Tu jest inaczej. Stąd mój zachwyt :) Szymon patrzy już z punktu widzenia speca, ja z punktu widzenia mentalowca :) Uważam, że światełko jest świetne, do tego ta dbałość o detal (właśnie bump, kaustyka (!)). Super

TM... Możesz zdradzić czym świeciłeś i jakie ustawienia ekspozycji?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o szit czekalem od dawna na wiz w ktorym ktos sie w koncu przejmie tym ze nie mamy na swiecie idealnie gladkich powierzchni. dla mnie rewelacja i co z tego ze bump troche za mocny. ludzie popatrzcie sobie w kuchni jaki bmp macie na szafkach, szczególnie jak macie jakieś stare szafki takie malowane... a co to zaciek?

 

kaustyka palce lizać

Edytowane przez kamil.ochel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Dziękuję wszystkim za komentarze, wezmę je pod uwagę przy poprawianiu scenki.

Bump rzeczywiście troszkę mocniej podkręciłem niż na zdjęciu referencyjnym, no i nie wyszło to na dobre.

 

LINK DO REFKI- http://www.braggioarredamenti.it/public/articoli%5Ccucine%5Cfoto%5C8.jpg

 

pressenter-zgadzam się; z tym zlewaniem się bieli mam problem, ciężko uzyskać subtelności takie jak na refce, ale popracuję nad tym i resztą

 

XizOr-to nie jest reklamowa wizka

 

peter_f- świecone mr sun i mr sky

 

ekspozycja:mr Photographic Exposure Control

Photohraphic Exposure:

Shutter Speed: 1/16

Aperature...: 8

Film...: 200

Image Control

Highlights...: 0,0

Midtones: 0,98

Shadows: 0,22

Reszta wartości domyslne.

 

kamil.ochel-domyślam się że chodzi o ten na podciągu za oknem, na refce jest trochę inny-ale nie mam akurat takiej teksturki :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności