Skocz do zawartości

scena 3D FOTELIK


gd18

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie powala pomyslem czy klimatem ale co by nalezalo zmienic:

Kadr do kwadratu przyciąć!

Drewno ciekawiej by sie prezentowalo, gdyby mialo blyszczaca politure - po prostu nadaj polysk i delikatne odbicia, bo te pstrokatosci smiecą strasznie;)

Hehe tam na dywanie po prawej jakas dziura wypalona od papierosa albo cygara bardziej - fajnie - dywan bardzo naturalnie - nieregularny:)

Ale jak na pierwsza prace jest dobrze, przydalby sie jeszcze jakis motyw przewodni...

 

Ogolnie pozytywnie

 

pozdro

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owietlenie faktyznie kiepskie za ciemne, ale jest to moja pierwsa powazniejsza praca i narazie mam kłopoty z dobraniem oswietlenia aby to jakoś grało.

 

p_e_t_e_r propozycje zmiany mojej pracy mogłeś skonsultowac najpierw ze mną a nie wystawiać takigo bubla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

hehe, robota p_e_t_e_r_a rozbawila mnie do łez, nie wiem po co wstawiac takie \"coś\" ale jest śmisznie:D:D, a tak na marginesie to moglby byc taki dzial w ktorym umieszczone pracki kazdy moglby dowolnie modyfikowac. Co dwie głowy to nie jedna;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś zwrócić uwagę na mapę falloff...

Nie jestem pewien czy jej uzywasz, a jeśli tak, to chyba niewłaściwie..

Zarówno do odbic stołu się przyda... (bo powierznia blatu - ta skierowana ku górze, odbija dobrze.. czasami blaty się lakieruje przecież. Ale boki tak nie mogą odbijać... po prostu powierzchnie które są prostopadłe do oka odbiajja mniej... gdyby tak nie było, nie zajrzał byc na ulicy na żadną wytawe sklepową :)

No i to samo z materiałem... to że ma takie nikti i supełki czasami bardzo mocno rozprasza światło i prowdzi do jego załamania... przypatrz sie prosze.. zobaczysz o czym mówię. Dzięki temu tkanina wyda sie o wiele bardzoej prawdziwa i delikatna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności