Skocz do zawartości

Wicek... moja interpretacja


wieslaw_

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem fajny Wiesiek, chociaż chyba trochę za mało przypomina pierwowzór według mnie. Plus za modelowanie.

 

PS:

Wydaje mi się, że gameart-owowy termin "oldschool" określa odniesienie się do minionych pokoleń technologii w grach.

Jeśli mówimy o grach 3d to mamy chyba głównie na myśli prostą technologicznie definicje powierzchni. Czyli "oldschool" to np. sam diffuse+ew.specular a "nextgen" to color+specular+normal+każde_inne_wypasity

Nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Yo

 

Oldschool :) a to dobre. Odpuśćmy sobie też gadkę że model gorszy od oryginału że szału nie robi itd.... Odzywa się Polska mentalność gdzie jak się nie umie zrobić czegoś równie dobrego to trzeba "pojechać" autorowi.

 

Wiesław teraz mogę być "dumny" że mogłem ci kiedyś ścisnać dłoń :) a tak poważnie modelik naprawde PRO

Czekam na inne.

 

Pozdro

BRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolegą Wieslawem mialem juz male starcie dawno temu;). Hehe, z kim nie mialem reka w gore, nie widze, nie slysze. Ale jesli chodzi o ten model to naprawde nie wiem co w nim zlego. Oldschool? W jakim sensie? Porzadny design, swietne wykonanie. Sa i normalki i specular. Sa nawet bardzo fajne dynamiczne pozy. Pro robota krotko mowiac. Przyjmujac ze to po prostu wiedzmin a nie TEN wiedzmin to niczego sie czepnac nie mozna. Nawet twarz w takim przypadku by przeszla, choc jest zdecydowanie najslabszym elementem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieslaw_ - renderowales w Modo a mozesz zdradzic w czym modelowales? Zapewne bedzie to o niebo ciekawsze od czytania postow dotyczacych etymologii "old school"...

 

Będę tu monotematyczny też MODO, tak jak pisze Kuba ;) Luki nie pamiętam żadnego starcia więc chyba nie było tak źle co? :)

 

Powiem Wam szczerze, że wczoraj wszedłem na Comicon Entries i w stosunku do kilku modeli, mój model nie jest w stylu "k***a ale popłynięty". Ale to tylko dopinguje mnie żeby następnym razem (Ofca tylko może) pokazać coś lepszego.

 

Pozdrowienia dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach sie bać, z roku na rok te challenge są coraz bardziej przekichane od stron technicznej. Nic tylko czekać aż ludziska zaczną modelować postacie komórka po komórce i żyły w ciele prowadzić a nie tylko wypukłości na powierzchni ciała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności