Skocz do zawartości

Wicek... moja interpretacja


wieslaw_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oryginalny wiedzmin nie miał wiele wypisane na twarzy, u tego widać doświadczenie, które nie koniecznie podyktowane musi widać być szrama jak u Sub-Zero. Cała postać wydaje się jednak trochę starawo wyglądać, ale co tam w brudzie średniowiecznej polski nikt nie będzie miał śnieżnobiałych włosów. Szkoda, że strój tak bardzo przypomina ten z edycji gry, jest za to realniejszy, lepiej wykonany. No nic, pozostaje jedynie życzyć powodzenia na comiconie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie,

 

twarz odstaje strasznie od reszty

Jeśli chodzi o twarz, no cóż generalnie budzi ona różne opinie (czasem skrajne) między innymi o to chodziło, natomiast jeśli chodzi o samą teksturę twarzy to nie jestem z niej zadowolony. Niestety nie było już czasu żeby to poprawiać, przyjmuję więc to na klatę :) bo to niedoróbka.

 

Tekstury wrzucę jak wrócę z tyry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postać extra! twarz moze faktycznie budzic kontrowersje, skriny lepsze od tych z czelendżu, moze włosy są zbyt "koszulowe" poza tym git malinka , 5*, jak juz pokazałeś wicka, to poka jeszcze wacka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mordy za brzydki, pamiętaj że laski muszą mu chcieć dać "nawet na jeżu"

Dobry jest - pamietaj, ze to nie jest dziesiejszy swiat gdzie nastki wzdychaja do wydepilowanych, metroseksualnych lalusiow.

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest - pamietaj, ze to nie jest dziesiejszy swiat gdzie nastki wzdychaja do wydepilowanych, metroseksualnych lalusiow.

prosze Cie;P chodzby Brad Pitt wyglada jak lalus? a laski sikaja jak go widza...

jak napisal pigeon geralt ma byc twardy ale tez przystojny, a nie tylko twardy jak menel z pod alkocholowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest - pamietaj, ze to nie jest dziesiejszy swiat gdzie nastki wzdychaja do wydepilowanych, metroseksualnych lalusiow.

 

Wiesz, ale nie wiadomo jak usytuowany jest ten świat na linii czasu, w końcu Cirri trafiła do XIX wiecznej Anglii w naszym świecie i ogólnie tam jest wszystko poplątane xD

Po za tym nawet w świecie wiedźmina, siwy, orlonosy, bez brwi nie wzbudziłby furory.

Po za tym jeśli mowa o średniowieczu to popularne były baby "przy kości", a w książce smukłe (ale nie anorektyczki, fuj) seksowne nimfomanki, to mi bardziej na współczesne kategorie podpada.

 

Wracając do tematu, czekam na twoją Yenne :D Zrób jej loczki proooosze, bo oklapnięte długie kudły niezbyt mi się widzą przy tej postaci xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chłopaki nikt wam nie broni zrobić wiedźmina pół-elfa, tutaj widać Wiesław tak to widział i nie ma się co go o to czepiać. Technicznie jest dobrze. Zawsze jednak znajdzie się ktoś kto wie lepiej od artysty jak on ma to pokazać. Zważcie też na to, że comicon nie trwał wiecznie, limitowany czas nie zawsze sprzyja dopięciu wszystkiego na ostatni guzik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Wieslaw, doigrales sie. Nasylamy na Ciebie nasze bojowki groupies, za robienie konkurencji wizerunkowi jedynie slusznemu!

 

spoko, mam wielki szacun dla tego co zrobiliście w swojej produkcji,

 

Bardzo zacne. :D

W czym renderowałeś?

 

modo 301

Edytowane przez wieslaw_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w nim oldschoolowego O.o?[/quote

 

ech ciezko mi ujac to w slowach a pozatem sie boje bo znowu mnie tu jacys masterzy dojada za madrzenie sie.:P

 

jezeli pijesz do mojego postu, to chodzilo mi o to ze ja, jak slysze ze model jest zrobiony oldschoolowo, to widze model bez normalmap, bez speca, i do 400 tri! a przy tym modelu trudno stwierdzic jakikolwiek z tego! czy sie podba design czy nie, to zecz gustu, jedni lubia ogórki, inni jak im nogi smierdza! za to wykonanie dla mnie jest na poziomie, i to na tym wyzszym! wykonanie textur rzadzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oldschool to zrobienie czegos na starych kanwach, powrot do przeszlosci, ujecie mysli z przed paru/parunastu lat, i jacenty ten model wg mnie jest w pelni nowoczesny, technicznie odwalony i dopracowany, i ze spokojem moge stwierdzic ze nadaje sie na wiedzmina 2 oraz stoi na polce ze wszystkimi dzisiejszymi produkcjami, i nie nazwal bym go oldschoolowym pod zadnym wzgledem

 

peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności