Skocz do zawartości

Pojazd 3d: JU-88 (niemiecki samolot z WWII)


tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i przygotowuje moj 3 model w maxie ,a drugi juz samolot , tym razem 2-silnikowy JU-88.Wydaje sie dość skomplikowany ,ale \"sie da Sie zrobi\" na razie tylko rysunek dla pokazania co chce wymodelować.(W tej chwili rozmieszczam i wymierzam proporcje w kolejnych rzutach bluprintów.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki za tyle zainteresowania.

Updaty na pewno sie pojawi.Jedbnak ja nie naleze do szybko modelujacych wiec prosze ocierpliwosc .Na poczatku renderki beda z bardzo wczesnych wersji tworzenia wiec prosze o wyrozumialosc i podpowiedzi co jest nie tak.Ale obiecuje wykonac jak najbardziej dokladny modelik

(ile wyrobi moj komputer.

Wszystkim zycze wesolych swiat!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by tomek

renderek juz mogbym pokazac ale znalazlem dokladniejsze plany i zaczynm od nowa co niektorych zasmoci ale brakowalo mi kilku szczegołow.Dzis dam jakis renderk z powstawania kadluyba

(w nocy ?)

 

wrecz przeciwnie. Bardzo mnie to cieszy ze masz dokladniejsze plany. Czekam na updaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ... musze powiedziec ze po tym co tu widze nabieram ochoty na zrobienie jakiegos latajacego czegos :)

 

powodzenia ... zapowiada sie swietnie ... byle tak dalej ...

 

PS ... jestem tu nowy ... wiec kozystajac z okazji ... witam wszystkich ... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by eax88

witamy, samolot mi sie podoba juz nie moge sie doczekac texturek

 

;) jeszcze model ledwo zaczety a juz mowa o texturach.

 

Na razie wydaje się ok, zobaczy się jak wyjdą Ci detale itp (np. podwozia :D). Aha, będziesz robił wnętrze kabiny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilosc deteli wyznaczy mozliwosci mojego kompa .Mam troche materialu i bede ryc go dlugo -mam nadzieje ze efekt bedzie ok. Co do textur to ten samolocik bedizie bral udzial w scence ze stalingradu i w wersji medium poly zostanie juz oteksturowany- jednak nie wplynie to na wykonczenie wersji \"full wypas\".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modeluj fullwypas do filmu, moj komputer moze to pociagnie. A samolot chcialbym pokazac ze wszystkich stron, a zalezy mi (czyt. nam) na jak najwiekszym realizmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zanim zaczniesz robic detale, Dobrze sie zastanów jaka wersje chcesz wymodelowac!!! Ju88 wystepował w kilku wersjach w jedym czasie. Czesto w obrebie jednej jednostki było w uzyciu kilka rodzajów tego samolotu. Jest sporo materiału na ten temat wiec dobrze poszukaj. W razie czego łap mnie na priw, cos sie znajdzie:))

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wybralem ta co u gory widac na rysunku.

Polaczylem juz polowki dodane tylne skrzydelka i to czego nie widac to baniakowate uchwyty bomb.

Prace ida w tempie bardzo slimaczym bo dostep do kompa ma tylok poznymi wieczorami. Teraz kolej na kratkei kabin a potem silniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności