Skocz do zawartości

SCENA 3D: Sala komputerowa


ARCTIC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oj nie szanujecie ilosci scianek :\\

Po co w monitorach tyle scianek!!! Siedziska krzesel takj samo - przeciez sa schowane pod biurkami! A te nogi krzesel - jezusie!

Spoko zrob jeszcze klawiatury z przyciskami - kazdy wyprofilowany i wygladzony trzykrotną iteracją :D

No tak a biurko ma raptem kilka trojkatow na krawedziach.

Brawa za marnotrastwo Panowie! Pakujecie scianki tak jak nasz rząd forse - tam gdzie nie trzeba :)

Nie ma sie co dziwic ze Ci sie to dlugo liczy....

Powodzenia przy animacji

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że tylko w superlatywach umiecie pisać...dobrze, że i krytycy są...:P

MareG- Racja...trochę natraciliśmy ścianek...mam zamiar je ograniczyć na nogach krzeseł i na monitorku...fakt...jest tam ich trochę za dużo...:P

Jednak najprawdopodobniej taka gęsta siateczka nie będzie nam przszkadzala(oczywiście w miejscach gdzie naprawdę jest potrzebna)...powstanie kilka ujęć \"statycznych\", z vray\'em i fotonkami oraz animka, którą zrobimy jednak w scatlin\'ie...tak będzie szybciej...

A to wszsystko przez moją pedantyczność...zawsze chcę aby model był jak najbardziej dopracowany...:P

 

Skilo - tak to światlo vray\'a :)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka po długim nieoddzywaniu się zamieszczam mały apdejcik :P mianowicie macie tu renderki z tym na jakim poziomie teraz stoi scena...... dodane są kompy. Dodałem jeszce myszki ale to zobaczycie na nastepnych renderach. ..........

Jak wiecie jest to scena do prezentacji szkoły a nie na jakis konkurs... dlatego wydaje mi się ze moge skorzystac z jakiegos gotowego modelu.... do tej pory wszystko modelowalem sam [+Falcrum] ale teraz chyba skorzystam z JEDNEGO gotowego modelu miadowicie potrzebuje modej klawiatury w formacie *.max albo *.3ds .............. ma ktoś taki jak tak to prosze o link na U2U

 

0,74.jpg

 

 

0,74_2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą...będą...spokojnie...mamy czas...będzie z nimi trochę zabawy, ale będą...

Widzę, że strasznie czekacie na te tekstury...hehe...ja też...:P Lecz ostatnio z czasem coś kiepsko....:P

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareście mam updejta.. narazie mały tylko nieliczne textury i to w próbnych ustawieniach ale niedługa prawie finalne renderki... Widok troche lipny bo jest włączone tylko jedno VRayLight...

 

 

0,86.jpg

 

Wiem, że jeszcze dużo do zrobienia... ale cały czas nadal teXturuje.. niedłogo nowe updejty (moze za 2-3 godziny)

 

PozdR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zamieszczam najnowsze efekty mojej pracy...

 

Na te świetlówki nie zwracajcie uwagi, bo mapa na nich jet już porawiona

 

0,9.jpg

 

 

Czekam na opinie...

 

Pozdr

 

P.S. w poniedziłek render z innej kamery

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no dlamnie super ale moze troszke poustawiaj te monitory tak kazdy w inej pozcji bo siewydaje za idealne...no i tylko musisz znalesc jakis material dla faceta na biurko.....albo go pociemnij troszke....

walnij aplication error na jednym monitoze...hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no ... bardzo ladnie :) podoba mi sie ... ladny klimacik sie zbudowal z tego ... dlugo cos wam zajmuja updatey :) ale warto zerkac ...

 

co do zamieszania ... to juz o tym mowilismy ... polecalbym czytanie watkow od poczatku :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, faktua ścian i sufitu jest do d*** ( bo właściwie jeszcze jej nie ma...:P) Do tego jeszcze drzwi i okna nie są o pomalowane, przez co wygląda to trochę śmiesznie...

Nad teksturkami będziemy musieli jeszcze trochę popacować, bo nie wyglądają najlepiej ( podloga :| )

 

Co do updatów...jest ich mało, bo i czasu nam brak. Ja mam kiepski dostęp do kompa ( rodzice też pracują na nim :| )do tego jeszcze mam słabiutka maszynkę, gdzie ta scena już nieźle grzęzi...:(

 

PS. Co ja mowię...wytykam sobie ( nam) błędy...:P

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym cos zrobil z kompami i ich ustawieniem... dla mnie:

ekran wyglada plasko strasznie.

i nie widze jakiegos chaosu ;)... od linikji kompy ustawiane :D... to samo zreszta tyczy sie calej pracki. Ale ogolnie jest ok, tylko taka mala sugestia, materialem \"tymczasowym\" zrobilbym normalny szary bo nie wiadomo co jest oteksturowane juz i do czego sie czepiac, a co jeszcze bedczie poprawiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa świeże rendery.. ale odrazu mówie nie jest (praktycznie) nic zmienione...

 

 

0,93.jpg

 

 

i kolejny z innej kamerki

 

0,92.jpg

 

Wiem, jeszcze trzeba troche szczegółów dopracować ale na to trzeba czasu a go troche mi brakuje...

 

W środę w szkole, będzie poszczana animacja z tego co widać na renderach. Nauczyciel powiedział, że jest dobrze i nie trzeba nic poprawiać :] Ale dla siebie (..i forum) poprawimy jeszcze szczegóły a do szkoły pójdzie to co jest...

 

 

PozDr

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest bardzo ladnie ... ale ta sciana na przeciwko okna ... straszna latarka ... jakbym mial siedziec twarza do tej sciany w sloneczny dzien ... to bym chyba zwariowal :)

 

mimo to praca naprawde dobra i szczegoly tez sa fajne ...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności