Skocz do zawartości

Wiz: Pokój


Araiel

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu koniec projektu. Na tyle ile potrafiłem to zrobiłem, jak na pierwszy raz z interiorem, to myślę że wyszło całkiem spoko. Teraz mam już kilka nowych pomysłów - tak więc spodziewajcie się niedługo czegoś nowego :D

 

Ps. Chciałem Wszystkim podziękować za uwagi, komentarze i dopingowanie mnie podczas tworzenia tego interioru :)

 

34e757fb71.jpg

 

1200x1200 (jak będę mieć czas to może zrobię w 2000x2000, ale nawet na moim kompie będzie to trochę trwać, tak więc muszę poczekać na jakiś bardziej wolny od zajęć dzień):

 

http://burning-brushes.pl/imghost/uploads/f2992c580f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajne. Ładnie dopracowane. Mocno fotorealistyczne.

Co bym poprawił to:

1. Dokładniejsze GI ale to tylko kwestia podbicia ustawień i dłuższego czasu renderowania.

2. Plamy na żaluzji bym zlikwidował.

3. AA też by mogło być lepsze ale to się wiąże z punktem 1.

To są właściwie tylko niedoróbki techniczne. Generalnie pracka bardzo ładnie wykonana. Interesująco ten detal świetlny na dywanie i fotelach wyszedł.

Jak dla mnie to gitarra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ReflectVision, pisałem w wipie, że pokój mam razem z bratem :P A jeśli coś się sprawdza, to lepiej kupować już od razu dwie takie same rzeczy - wychodzi taniej, hehe. Co do poprawek, to już mi się nie chce nic zmieniać w tym projekcie. Było, minęło - teraz czas na jakieś nowe prace :)

 

Noe, dzięki :)

 

Pionix, odpowiedź co do poprawek zawiera się już wyżej. Przy następnych pracach postaram się już nie popełniać tych błędów w renderze. Oczywiście dzięki za miły komentarz :)

 

aknochaco, widocznie jest w nich jakaś magia, hehe.

 

peter_f, tak to mój pierwszy interior - wcześniej były raczej same drobne pracki, prócz jednego większego projektu miasta fantasy (więc jeśli chodzi o wizualizacje, to było moje pierwsze podejście do tego tematu).

Mam teraz kilka nowych pomysłów, chciałem też może zrobić w końcu jakiś model samolotu (marzy mi się F4U-4 Corsair, ale jak widzę Twojego wipa Lancastera, to mi się odechciewa, bo widzę jak mało jeszcze potrafię jeśli chodzi o 3d).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winszuję porządku i czystości w pokoju gdzie mieszka dwóch facetów. No, chyba, że w ramach wizualizacji specjalnie posprzątaliście. ;) Książki i płyty w idealnym szeregu co do milimetra; idealnie proste kartki na których ktoś zawzięcie rysował pana Jacka; wreszcie pionowe pasy żaluzji, geometryczne motywy na materacach i dywanie, poduszki leżące w symetrycznie tym samym miejscu, kwadratowe obudowy komputerów i monitory (jeden nawet wyświetla chyba sam siebie jako model)... Wszystko jest wykonane bardzo poprawnie i ładnie, a całość wyrenderowana pięknie, ALE... Jeśli miało to być zamierzone, to pokój ułożonych braci, systematycznych, chłodnych braci (duuuużo niebieskiego pomaga) wyszedł jak bajka. A ja, wieczny bałaganiarz, bym i tak dodał jakieś niesymetryczne ułożenia, rozrzucone książki zamiast w szeregu, wymiął odrobinę kartki i rzucił na biurko papierek po batoniku.. ale może za bardzo się panoszę. :P Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenka lepsza od zdjęcia. Bardzo fajne błękitne żaluzje, gitarka i cienie na krześle i dywanie oraz cała kolorystyka. Trochę tekstury na tapczanach - nieostre. Ale jakieś 30 sec mi zajęło dopatrzenie że to nie jest prawdziwe zdjęcie. Mojej mamie też się podoba :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to jestem zdziwiony, że ktoś jeszcze dotarł po tych 3 miesiącach do tego tematu, hehe.

 

Kuro, porządek w pokoju jest tylko przed gwiazdką i wielkanocą :P Wiadomym jest, że normalnie wszędzie wala się masa różnych rzeczy - ale jakbym miał zrobić wszystko to co się znajduje w moim i brata pokoju, to pewnie spędziłbym nad tym cały rok. Do tego jeszcze jakbym chciał pokazać drugi koniec pomieszczenia to już w ogóle by była masakra. Sterty książek, perkusja, piec lampowy, kilkadziesiąt sklejanych modeli samolotów i czołgów itd. itd. Robić by to można było w nieskończoność :)

 

Neb, ormus, dzięki - fajnie, że w jakimś stopniu ten efekt fotorealizmu udało mi się osiągnąć. Zawsze takie komentarze cieszą twórcę :)

 

Plasti, gdzie tam na fronta, hehe. Ja jeszcze jestem amator, a tutaj w galerii jest dużo więcej lepszych prac, które zasługują na takie wyróżnienie.

 

Obecnie robię kolejny interior, tak więc może za kilka dni umieszczę coś w wipie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności