Skocz do zawartości

Wiz - budunek usługowo - mieszkaniowy we wrocku


Marek G

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przedstawiam jedną z ostatnio ukończonych prac . Budynek usługowo mieszkaniowy który będzie stał we wrocławiu na skrzyżowaniu ulic Rydygiera i Drobnera.

Poniżej kilka kadrów , dodatkowo licze do tego animacje mieszkania - jak wyjdzie fajnei to może pokaże :-)

Czekam na wasze opinie .

 

3dv246e010000ps.th.jpg

 

3dv246e030000ps.th.jpg

 

3dv246interiorstile0007.th.jpg

 

3dv246interiorstile0009.th.jpg

 

3dv246interiorstile0011.th.jpg

Edytowane przez Marek G
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

Twoje wizki zapewne spełniają swoje zadanie i inwestor jest zadowolony , ale wiadomo , że można lepiej :) . Modele ok , oświetlenie wnętrz j/w . Trochę razi mnie zbyt niebieskie niebo . W pierwszym obrazku trochę za dużo nieba w stosunku do reszty obrazu / proporcje . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm masz ten sam problem co ja, mydlanie to wygląda. mapowanie rozjechało się na poduszce (i to na pierwszym planie, jak to wizualizacja a nie kadr z animacji, to warto by było poprawić (nawet w photoshopie podmalować).

 

ogólnie fajnie, ale szału nie ma niestety.

 

no ale jak piszę, sam mam takie same problemy.

 

ile czasu na całość miałeś ? (wnętrza + zewnętrzne) o ile można wiedzieć.

 

2 obrazek najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe to, pierwsze ujęcie za dużo nieba za mało ulicy, ludziki wyszły dość kiepsko, różne kontrasty, jedni świecą, drudzy jak by mieli świńską grypę, tacy bladzi. drzewa? na pierwszym planie to po lewej jest nie wiem, we mgle? drugie ujęcie troszkę lepiej. Wnętrze, na pierwszym planie mega Till na poduszce. Ogólnie wnętrza lepsze, trzymają poziom nawet, ostatni obrazek jest dobry, tylko wtf z tym bluszczem? niewidzialne pnącze? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlosss - faktycznie poduszke przeoczyłem

Loki - na całość włącznie z policzeniem 2500klatek animacji wnętrza 17 dni

Wiadomo, że jak się nie ma dużo czasu na testy i zabawe to wychodzą niedociągniecia. Trzeba jednak mieć umiar i nie spędzać przy projekcie zbyt dużo czasu który i tak nie będzie wynagrodzony :-). Stawiam jednak na to aby klient zawsze był zadowolony z renderów i to jest priorytet - nie zawsze to co klient chce nam się podoba - prawda??

dzieki za uwagi - wezme je sobie do serca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mało realne, bardzo amatorskie, myślę że nie ma się czym chwalić bo tylko odstraszy nowych klientów.

 

Reprezentujesz prymitywny sposób tworzenia wizek. Dla przykładu podam jeden błąd:

Ściągnąłeś wazon z różami z jakiejś ruskiej strony który jest fajny i bezczelnie wstawiłeś w środku kadru by się tym pochwalić! To co miałeś zrobić róże czy wnętrze pokazać ? Czyli zmarnowałeś ujęcie by pokazać że ukradłeś komuś fajny model !

 

To tylko jeden z wieeelu błędów...

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mało realne, bardzo amatorskie, myślę że nie ma się czym chwalić bo tylko odstraszy nowych klientów.

 

Reprezentujesz prymitywny sposób tworzenia wizek. Dla przykładu podam jeden błąd:

Ściągnąłeś wazon z różami z jakiejś ruskiej strony który jest fajny i bezczelnie wstawiłeś w środku kadru by się tym pochwalić! To co miałeś zrobić róże czy wnętrze pokazać ? Czyli zmarnowałeś ujęcie by pokazać że ukradłeś komuś fajny model !

 

To tylko jeden z wieeelu błędów...

 

 

czerwony kolor róż miał nadać lekkiego kontrastu scenie.

Jak taki cwaniak jesteś i chojrak to pokaż wizke zrobioną przez siebie , która nie jest "prymitywna" ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłeś wazon z różami z jakiejś ruskiej strony który jest fajny i bezczelnie wstawiłeś w środku kadru by się tym pochwalić! To co miałeś zrobić róże czy wnętrze pokazać ? Czyli zmarnowałeś ujęcie by pokazać że ukradłeś komuś fajny model !

 

...

Oooo, a już chciałem się zachwycić tymi wizkami a tu się okazuje, że modele nietwoje (bo nie zaprzeczyłeś na ten zarzut). Czyli co, możesz Noe'mu dłoń uścisnać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony kolor róż miał nadać lekkiego kontrastu scenie.

Jak taki cwaniak jesteś i chojrak to pokaż wizke zrobioną przez siebie , która nie jest "prymitywna" ????

 

"lekkiego kontrastu" ? - Hehe człowieku czy ty wiesz co mówisz ?

 

Po co mam ci coś pokazywać ? Ja nie robię wizek ale robię w reklamie i takie coś poszło by do kosza w mojej agencji. Prawo do oceniania nie jest nadawana z chwilą robienia czegoś lepszego od tego co się ocenia.

 

Jak wzywasz malarza by ci wymalował mieszkanie i on robi to do niczego to ty mu nic nie powiesz bo na swoim koncie nie masz żadnego mieszkania wymalowanego ? ...

 

Tyle z mojej strony. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłeś wazon z różami z jakiejś ruskiej strony który jest fajny i bezczelnie wstawiłeś w środku kadru by się tym pochwalić! To co miałeś zrobić róże czy wnętrze pokazać ? Czyli zmarnowałeś ujęcie by pokazać że ukradłeś komuś fajny model !

 

To tylko jeden z wieeelu błędów...

 

A to jakie profesjonalne! Nie dość że zarzucasz kradzież, to jeszcze mylisz gatunki. ;) Ale może to standard w twojej agencji... Pozostaje pogratulować i życzyć powodzenia w przyszłości.

 

 

Co do samych prac to ja bym się podpisał pod postem WIERZBY - inwestor pewnie zadowolony, można by to zrobić lepiej, ale jak na taki deadline to jest jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono. się dzieje :D

Mi osobiście nie bardzo się podoba. Za dużo ambientu i saturacji.

Sam też robię dużo zleceń na szybko. Nie zawsze wychodzi ładnie. Ale też nie wszystko pokazuję szerszej publice :D

 

świerszcz -> Anonimowo bardzo łatwo jest krytykować każdego i pod byle jakim pretekstem( pospolite internetowe szczekacze ). Mając tożsamość bierzesz odpowiedzialność za swoje słowa oraz kształtujesz swoją reputację.

Edytowane przez Lis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Miałem już nie pisać ale tak mi się fajnie czyta te posty że nie mogę sobie odmówić :)

Co do wizek, to fajnie masz oświetlone interiory. Szkoda że te pomieszczenia takie nie za ładne, no i te tulipany trzeba było zrobić białe bo czerwień za bardzo skupia uwagę.

Co do exteriorów, są plastikowe, oświetlenie płaskie, po prostu mi się nie podobają. Kolor nieba jest dziwny. Nie wiem, może jak pójdzie to na bilbord to wybroni się jakoś.

 

Świerszcz - forum jest do tego żeby każdy mówił co myśli, jasna sprawa. Ale myślę że jak pojawia się nowa osoba która krytykuje 7-8 prac od razu i to czasem totalnie bezsensu, bo nie wiem jak można ocenić to co napisałeś w wątku o centrum handlowym w moskwie to jest coś nie tak wg mnie.

 

PS. Marek, fajny sweter masz na tym 1 renderze.;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sie ustosunkowac do wypowiedzi swierszcza, rzadko zagladam, moze juz powszechnie jest uznany za trolla, jesli tak to sorry ze karmie:)

 

Swierszcz twoja krytyka nie jest moze zupelnie niekonstruktywna w tresci, ale przedstawiona agresywnie, obrazliwie i ogolnie na pograniczu chamstwa, jestem na "nie"

 

A wizki srednie, by nie powiedziec slabe jak na profesjonalne zlecenie. Exteriory rzeczywiscie bardzo sztuczne, zero jakiejs naturalności czy fotorealizmu. Wnetrza troche lepsze ale tez nie ma czym sie zachwycac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności